رانندگان برای تردد در محورهای کوهستانی گلستان زنجیر چرخ داشته باشند

رانندگان برای تردد در محورهای کوهستانی گلستان زنجیر چرخ داشته باشند
گرگان - فرمانده پلیس راه استان گلستان گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی در استان و بویژه احتمال بارش برف در مناطق کوهستانی، نیاز است تا رانندگان وسایل نقلیه سبک و سنگین برای تردد در این محورها زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، سرهنگ دوم علی عبدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تردد در هنگام بارش برف و یخ زدگی سطح جاده ها به کندی صورت می گیرد و ضرورت دارد رانندگان نسبت به پر بودن باک خودروها و سالم بودن و ایمنی وسایل نقلیه خود، اطمینان کامل داشته باشند.


وی به رانندگان و خانواده ها توصیه کرد که برای عبور از محورهای کوهستانی، غذا و پوشاک گرم به همراه داشته و در این محورها به علت کاهش دید، از روشنایی کامل خودرو اطمینان حاصل کرده و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
وی ادامه داد: به رانندگان توصیه می شود ضمن رانندگی با سرعت مطمئنه، نسبت به رعایت فاصله قانونی نیز اقدام نمایند تا مشکلات ترافیکی بخصوص در محورهای کوهستانی ایجاد نشود.
عبدی با اشاره به تعطیلات آخر هفته گفت: از غروب روز سه شنبه تاکنون حجم ترافیک در محورهای مواصلاتی استان بیشتر شده، اما با توجه به آمادگی و حضور نیروهای پلیس راه و همکاری رانندگان، مشکل ترافیکی در جاده های استان نداشتیم و ترافیک در محورهای غربی و شرقی استان نیز روان می باشد.
3014/1860

افزودن نظر