جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا عنوان کرد

آموزش؛ مولفه موثر در تحقق اهداف و از اولویت‌های پلیس ویژه ناجا

آموزش؛ مولفه موثر در تحقق اهداف و از اولویت‌های پلیس ویژه ناجا
جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، آموزش را سنگ بنای پیشرفت هر سازمان و مولفه اصلی در تحقق اهداف بر شمرد و گفت: به کارگیری نیروهای متعهد، آموزش دیده و توانمند از اولویت های مهم پلیس ویژه است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، سردار "حبیب اله جان نثاری" در جمع فرماندهان و معاونان یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به امنیت مطلوب کشور اظهارکرد: امنیت کشور را به برکت حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی ایران داریم و هدایت و رهنمودهای فرمانده کل قوا، هوشیاری و آمادگی دفاعی - عملیاتی نیروهای مسلح، امنیت کشور را در منطقه و جهان زبانزد کرده است.

وی افزود: همواره باید در مسیر دفاع از آرمان‌های اسلام ثابت قدم باشیم، جوانان با ترویج دین و مذهب اسلامی در زندگی شخصی و جامعه به یاری اسلام بیایند و پرچم بزرگ اسلام را بالا نگه دارند و نباید بگذارند انقلاب به دست نامردان و نا اهلان بیفتد.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا اضافه کرد: به برکت انقلاب اسلامی ایران، تمامی نیروهای مسلح در مسیر خدمت به اسلام و همواره آماده شهادت و جانفشانی برای نظام اسلامی و حفظ ناموس و خاک کشور هستند، امروز جوانان پرچمدار مبارزه با ابر قدرت ها و دشمنان جمهوری اسلامی ایران هستند و باید قدردان فرصت ها باشیم.

وی در ادامه با اشاره به ماموریت‌های یگان ویژه ادامه داد: یگان ویژه با تمرکز بر رویکرد "آموزشی" در راستای رسیدن به آمادگی حداکثری، برنامه ریزی دارد و در مقابله با هر گونه تهدیدات داخلی یا خارجی با اقتدار ظاهر می‌شود.

سردار جان نثاری با تاکید بر اینکه آموزش؛ سنگ بنای پیشرفت هر سازمان و مولفه اصلی در تحقق اهداف است، گفت: نیروی انتظامی به عنوان یک سازمان "جامعه محور" و "مردمی"، با بهره مندی از ظرفیت ها و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پیشبرد فرایند "قانون مداری" و "تحقق حقوق شهروندی" در جامعه نقش مهمی بر عهده دارد.

وی تصریح کرد: امنیت زیر ساخت اثرگذار در دستیابی به توسعه و پیشرفت در یک جامعه است که تحقق این مهم رضایت شهروندان از عملکرد پلیس را به دنبال خواهد داشت و به لطف الهی، یگان ویژه به عنوان یک پلیس تخصصی با انجام آموزش های مستمر، توانسته است در تمامی ماموریت های خود با موفقیت ظاهر شود و موجب ارتقاء نظم، امنیت عمومی و اقتدار نیروی انتظامی در جامعه باشد و این امر نشان از آمادگی این پلیس تخصصی است.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، ‌جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: توجه به امر آموزش، موجب کاهش آسیب پذیری کارکنان خواهد شد و لازمه موفقیت نیروی انتظامی در انجام مأموریت ها به کار گیری نیروهای" متعهد،" "آموزش دیده" و " توانمند " است تا در هرشرایطی بتواند به خوبی ایفای نقش کنند.

انتهای پیام

افزودن نظر