توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1324905
سرهنگ حسنوند خبر داد؛

ردزنی قاچاقچیان موادمخدر در تهران/ سوداگران مرگ در کرمان دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۲ سوداگر مرگ و کشف ۱۲۹ کیلو تریاک از آن‌ها خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد یکی از سوداگران مرگ به هویت "الف" اخیرا فعالیت های مشکوکی دارد و بررسی موضوع دراختیار تیمی از ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات گسترده پلیسی ماموران دریافتند متهم از اهالی کرمان بوده و با همکاری یکی از همدستانش به طور مستمر مواد مخدر را از استان کرمان تهیه و با استفاده از خودروی سواری به استان های تهران، شیراز، قزوین انتقال می دهد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همچنین در رصد های اطلاعاتی به دست آمد که متهم به تازگی قصد دارد با همکاری همدستش با استفاده از ۲ دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ محموله ای را به شهر شیراز انتقال دهد که سریعا موضوع بررسی و در تکمیل تحقیقات پلیسی به دست آمد که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین نیز متهم و همدستش را تحت مراقبت و تعقیب قرار می دهند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به اینکه برای جلوگیری از شکست اطلاعاتی طی هماهنگی با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین با اخذ نیابت قضایی تیمی از ماموران پایگاه سوم این پلیس به استان کرمان اعزام شدند، گفت: خودرو های متهمان با همکاری ماموران شهر "بابک" از توابع استان کرمان در محور خروجی استان کرمان شناسایی و در یک عملیات هماهنگ هر دو خودرو متوقف و هر دو سوداگر مرگ دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: در مجموع از هر دو خودرو ۱۲۹ کیلو تریاک کشف و سوداگران مرگ به مرجع قضایی معرفی شدند.

حسنوند به همکاری ماموران مبارزه با مواد مخدر هر سه استان اشاره کرد و گفت: با همکاری بین ماموران استان ها می توان شاهد موفقیت های پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ بود.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1324905{/gallery}

افزودن نظر