توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1308217
جانشین رئیس پلیس راه ناجا خبر داد؛

ترافیک نیمه سنگین و سنگین در محورهای شمالی کشور

سرهنگ شرافتی از افزایش تردد در محورهای شمالی کشور طی ۲۴ ساعت گذشته، خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

سرهنگ ایوب شرافتی جانشین رئیس پلیس راه ناجا در گفت وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: از روز گذشته ۱۳ خردادماه ماه شاهد ترافیک نیمه سنگین و سنگین در محور های شمالی بودیم.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا افزود: روز گذشته نسبت به دوشنبه ۱۲ خردادماه در محور کرج چالوس شاهد ۴۲ درصد افزایش، محور فیروزکوه ۹۷ درصد و محور آزادراه قزوین رشت ۱۰۰ درصد افزایش تردد را در ۲۴ ساعته گذشته شاهد بودیم.

او با بیان اینکه به دلیل همین افزایش تردد ها محدودیت هایی را در محور های کرج_چالوس و هراز اعمال کردیم، گفت: در محور کرج_چالوس و آزادراه تهران _شمال به سمت مرزن آباد مجبور شدیم از ساعت ۷ عصر تا ۱۰ صبح امروز به صورت مستمر ترافیک را به صورت یک طرفه داشته باشیم و از مرزن آباد تا چالوس مسیر یکطرفه بود.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا با بیان اینکه محور هراز حدود ۴ ساعت مسیر یک طرفه بود، افرود: هموطنان و افرادی که در پایتخت ساکن هستند، سفر هایی را به شمال کشور داشتند و این موضوع مغایر با دستورالعمل ها و تاکیدات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا است و هموطنان نباید در این شرایط سفر کنند.

او بیان کرد: از فردا پنجشنبه و جمعه قطعا شاهد موج سنگین برگشت از سفر ها خواهیم بود و توصیه می شود شهروندان مدیریت سفر داشته باشند و قوانین و مقررات را رعایت کنند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1308217{/gallery}

افزودن نظر