توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1307143
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

واکنش پلیس به زیر دست و پا ماندن یک خانم در رباط کریم

سرهنگ سرپناه جزئیات تجمعات دی ماه ۹۶ در شهرستان رباط کریم را تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

واکنش پلیس به زیر دست و پا ماندن یک خانم در رباط کریم + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در دی ماه سال ۹۶ برخی از موسسات مالی و اعتباری شهرستان رباط کریم واقع درغرب استان تهران در پرداخت به موقع تسهیلات و سپرده گذاری های مردمی کوتاهی کردند و از طرفی افرادی که از این بابت متضرر شده بودند با تجمع در مقابل ساختمان این موسسات مالی خواستار دریافت مطالبات خود شدند.

در همان روز ها کلیپی در رابطه با این موضوع در فضای مجازی منتشر شد که در یکی از این کلیپ ها خانمی که در بین تجمع کنندگان حضور داشت، به یک باره به دلیل فشار ناشی از تراکم جمعیت به زمین افتاد و مورد آسیب قرار گرفت.

همزمان با وقوع این حادثه، خودروی نیروی انتظامی که برای دعوت به آرامش تجمع کنندگان به محل مورد نظر اعزام شده بود، در صحنه حاضر شد که در مقابل رسانه های معاند برای بر هم زدن جو عمومی و جو سازی رسانه ای موضوع را به گونه ای جلوه دادند که در واقع ماموران پلیس به تجمع کنندگان حمله کرده و قصد متفرق کردن این افراد را دارند.

تقریبا ۳ سال از وقوع این تجمع می گذرد و اکنون برخی از افراد با انتشار مجدد این کلیپ در فضای مجازی سعی در متشنج کردن اوضاع و آوردن هجمه به نیروی انتظامی را دارند.

سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با انتشار این کیلپ ها در فضای مجازی، گفت: دی ماه سال ۹۶ بود که عده ای با تجمع در مقابل یکی از موسسات مالی و اعتباری خواستار دریافت مطالباتشان شدند.

وی افزود: تجمع های آن سال مسالمت آمیز بود و افراد خواستار رسیدگی به خواسته هایشان بودند و از طرفی ماموران انتظامی شهرستان رباط کریم برای برقراری آرامش و تامین امنیت در محل حضور داشتند.

سرهنگ سرپناه در واکنش به اینکه آیا ماموران انتظامی با خانمی که در بین تجمع کنندگان حضور داشت، برخورد قهری کردند، تصریح کرد: این موضوع را تکذیب می کنم.

وی افزود: پس از انتشار شایعاتی پیرامون این بحث که ماموران انتظامی با تجمع کننده ای برخورد بد داشته، بلافاصله از فرد مورد نظر دعوت کردیم و از ایشان درخواست کردیم تا در صورت صحت داشتن موضوع؛ رسما شکایت خود را به ما اعلام کند تا با مامور خاطی برخورد کنیم.

معاون اجتماعی غرب استان تهران اظهار کرد: متاسفانه دشمنان با انتشار دوباره این کلیپ در فضای مجازی سعی دارند وجهه پلیس را بین مردم تخریب و بین هموطنان و ماموران خدوم نیروی انتظامی فاصله بی اندازند.

مصاحبه مسئولان وقت انتظامی غرب استان تهران و شهرستان رباط کریم و افراد حاضر در صحنه را در کلیپ زیر مشاهده کنید.


بیشتر بخوانید: بررسی علت واژگونی قطار ها و احتمال ریل دزدی توسط معتادان متجاهر/ تهیه موادمخدر به قیمت بازی با جان مردم

بیشتر بخوانید: جنایت وحشتناک خانوادگی در شهریار/ قتل به بهانه تبعیض بین دو برادر


انتهای پیام/

رسانه

تماشاخانه تصویر

{gallery}1307143{/gallery}

افزودن نظر