توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1306990
شیرکانی مطرح کرد؛

پرداخت تسهیلات به خانوارهای روستایی آسیب دیده از کرونا

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر از ارائه تسهیلات به روستائیان و عشایر آسیب دیده از کرونا خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر درباره ارائه تسهیلات به روستاییان و عشایر آسیب دیده از کرونا، اظهار کرد: در نخستین روز های شیوع ویروس، فرآیند های بیمه ای را تا حد امکان از حضوری به الکترونیک تغییر دادیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دریافت شناسه و پرداخت حق بیمه به صورت اینترنتی امکان پذیر است و بیمه شدگان نیاز به مراجعه حضوری ندارند، افزود: برای بیمه شدگانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا موفق نشده بودن حق بیمه خود را در موعد مقرر پرداخت کنند، مهلت ۲ ماهه دادیم.

شیرکانی گفت: یکی از اصلی ترین اقدامات صندوق، راه اندازی کمپین روستای بدون کرونا به عنوان کانال ویژه برای ارتباط با جمعیت تحت پوشش صندوق در دوران شیوع ویروس بود.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر تصریح کرد: در این طرح علاوه بر ارسال محتوا های آموزشی از جمعیت تحت پوشش صندوق خواسته شد تا در صورتی که از شیوع ویروس آسیب دیده اند به ما اطلاع دهند.

وی خاطرنشان کرد: در نظر داریم که بر اساس مقررات صندوق برای خانوار هایی که درگیر این بیماری شده اند در چارچوب مقررات و ضوابط صندوق حمایت هایی را در نظر بگیریم که پرداخت تسهیلات به مستمری بگیران از جمله این حمایت هاست.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1306990{/gallery}

افزودن نظر