توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1300846
رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی خبرداد؛

دستگیری سارقان خودرو سابقه دار در تهران

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق سابقه دار خودرو طی عملیات تعقیب و گریز خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی گفت: ساعت یک بعداز ظهر بیست و هشتم اردیبهشت ماه اکیپی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده بزرگراه سعیدی به یکدستگاه خودروی پراید دارای دو نفر سرنشین مظنون می شوند که با استعلام از مرکز پیام پلیس آگاهی مشخص می گردد خودرو روز قبل در میدان صادقیه سرقت شده است.

وی افزود: راننده خودروی مسروقه با مشاهده واحد گشت و پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت فرار می نماید که کارآگاهان با استفاده از علائم هشدار دهنده به تعقیب خودروی سرقتی می پردازند.

سرهنگ گزافی افزود: راننده خودروی مسروقه به صورت خلاف جهت در بزرگراه سعیدی به فرار خود ادامه می دهد که با توجه به ترافیک بزرگراه خودرو مسروقه متوقف می شود و راننده و سرنشین خودرو مسروقه با رها کردن خودرو به صورت پیاده اقدام به فرار می کند.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: با شلیک ۲ تیر هوایی هر دو متهم به نام های پوریا و مهران دستگیر می شوند و مشخص می شود هر دو متهم دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت خودرو می باشند که برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی شد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1300846{/gallery}

افزودن نظر