توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1271905

تداوم جستجو نیروهای امدادی برای یافتن کودک غرق شده در ارس

امدادرسانی نیرو‌های هلال احمر برای یافتن کودک یک و نیم ساله غرق شده در رود ارس بر اثر سقوط خودرو ال ۹۰ به رودخانه ادامه دارد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یک خودروی ال ۹۰، با چهار سرنشین (یک زن، ۲ مرد و یک کودک یک و نیم ساله) در دهم فروردین ماه امسال در ۶۲ کیلومتری خدا آفرین به سمت جلفا در حرکت بود که در پیچ های خطرناک جاده مرزی رود ارس، به علت سرعت زیاد و سبقت، با تپه ها و گاردریل حفاظ جاده برخورد کرد.

خودرو مذکور قبل از سقوط به رود، یکبار هم با کناره رود برخورد کرده که منجر به شکسته شدن پنجره پشتی این وسیله نقلیه شده و سرنشین خانم این خودرو به بیرون پرتاب شده و به کنار رود می افتد، این در حالی است که سه سرنشین دیگر خودرو رود سقوط می کنند.

علی رغم تلاش راننده برای خروج از شیشه پشتی خودرو، وی با موج های طغیانی رود مواجه شده و غرق می شود. جسد او ۲ کیلومتر پس از محل حادثه پیدا می شود.

سرنشین دیگر خودرو (مرد) نیز از طریق شیشه پشتی خود را به بیرون می کشد و در ادامه پس از حضور نیرو های امدادی هلال احمر زن و مرد مصدوم برای درمان به بیمارستان منتقل می شوند.

تجسس برای پیدا کردن کودک مفقود شده همچنان ادامه دارد.

سرنشین خودرو کودک را داخل خودرو مشاهده نکرده و به نظر می رسد به داخل رودخانه افتاده باشد.

از همان روز اول تیم های غواصی آتش نشانی به کمک نیرو های امدادی آمدند و متأسفانه با گذشت یک هفته هنوز ردی از کودک پیدا نشده است.

عمق آب، فشار زیاد کار را برای جست و جو سخت تر کرده و متأسفانه تاکنون نتیجه ای در این باره حاصل نشده است.

همچنین در ۳ کیلومتری نوردوز یعنی در ۸ کیلومتری بعد از محل حادثه سپر ماشین پیدا شد و با این شواهد به احتمال زیاد همان جا خودرو به داخل رودخانه سقوط کرده و اثری از آن دیده نشده است.

گفتنی است حال دو نفر مصدوم این حادثه خوب است و امدادگران در منطقه آزاد ارس برای امدادرسانی به حادثه دیدگان و یافتن کودک مفقود شده پای کار بودند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1271905{/gallery}

افزودن نظر