توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1264821

قرنطینه ۱۴ روزه رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به علت کرونا / رئیس پلیس راهور تهران بزرگ دیروز در جمع کرونایی‌ها بود

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از دیروز ۴ فروردین ماه از بیمارستان امام خمینی (ره) بازدید کرد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، قرنطینه ۱۴ روزه رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به علت کرونا / رئیس پلیس راهور تهران بزرگ دیروز در جمع کرونایی ها بود، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ دیروز ۴ فروردین ماه از بیمارستان امام خمینی (ره) بازدید کرد و ضمن عرض تبریک سال نو به هیات مدیره و کادر درمانی این بیمارستان از زحمات شبانه روزی شان قدردانی کرد و تلاش کلیه پرسنل بیمارستان را در راستای بهبود حال مریضان و به ویژه کرونایی ها را ستودنی خواند.

در ادامه این بازدید سردار مهماندار از بخش عفونی بیمارستان نیز بازدید به عمل آورد و با بیماران کرونایی از نزدیک دیدار کرد و جویای حال آن ها شد.

همچنین خسته نباشید گرمی به گروه پزشکی، پیراپزشکی و پرستاری این بخش حساس بیمارستان امام خمینی (ره) گفت و زحمات شان را در این زمان حیاتی و بسیار سخت مثال زدنی دانست و تقدیر و تشکر ویژه ای از این عزیزان به جا آورد.

گفتنی است که سردار مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اولین اشخاصی در ناجا بود که مبتلا به ویروس منحوس کرونا شد و پس از ۱۴ روز قرنطینه خوشبختانه توانست این ویروس را شکست دهد و با صحت و سلامت کامل به محل کار خود بازگردد.

قرنطینه ۱۴ روزه رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به علت کرونا / رئیس پلیس راهور تهران بزرگ دیروز در جمع کرونایی ها بود

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1264821{/gallery}

افزودن نظر