توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1248264
عضو شورای شهر تهران خبر داد؛

ضد عفونی روزانه وسایل حمل و نقل عمومی توسط شهرداری تهران

فراهانی گفت: شهرداری تهران هر روز وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی و اتوبوس را ضد عفونی می‌کند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، شهردار تهران می تواند برای مقابله با کرونا از 4 درصد بودجه در اختیار استفاده کندشهردار تهران می تواند برای مقابله با کرونا از 4 درصد بودجه در اختیار استفاده کندمجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در گفت گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران با اشاره به شیوع ویروس کرونا و خطر ابتلای شهروندان به این بیماری گفت: شهرداری تهران برای مقابله با ویروس کرونا در چارچوب ریل گذاری وزارت بهداشت اقدام می کند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تمام اختیارات مقابله با ویروس کرونا و حتی تعطیلی شهر تهران از طرف شورای عالی امنیت ملی به وزارت بهداشت واگذار شده است، تصریح کرد: در حال حاضر تعامل خوبی بین وزارت بهداشت و شهرداری تهران برقرار شده است.

او با بیان اینکه شهرداری اعلام کرده با همه امکانات در خدمت وزارت بهداشت است، گفت: بر همین اساس تقریبا هر روز جلسات اضطراری و هماهنگی در شهرداری برقرار است.


بیشتر بخوانید: احتمال تغییر ساعت اجرای طرح های ترافیکی در پایتخت از شنبه


او در خصوص امکانات بودجه ای شهرداری تهران برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: بخشی از این امکانات جاری هستند که از طریق واگذاری و پرسنل انجام می شود و بخش دیگر هم بودجه پیش بینی شده ای است که شهرداری تهران می تواند از ۴ درصد بودجه در اختیار برای مواقع بحران استفاده کند.

عضو شورای شهر تهران گفت: تمامی سازمان ها، شرکت ها و مناطق شهرداری موظف به تهیه چک لیست مقابله با ویروس کرونا شده اند و این چک لیست برای کارکنان و فرهنگ سازی عمومی مردمی که به آن ها مراجعه می کنند، وجود خواهد داشت.

فراهانی با بیان اینکه شهرداری تهران هر روز وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی و اتوبوس را ضد عفونی می کند، گفت: اماکنی مانند ساختمان های شهرداری و ایستگاه های بانک شهر که در اختیار شهر هستند نیز بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت ضد عفونی می شوند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1248264{/gallery}

افزودن نظر