توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1239990
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور خبر داد؛

ابطال کارت سوخت تاکسی‌های بدون پروانه فعالیت

ضامنی از تاریخ ابطال کارت سوخت تاکسی‌های بدون پروانه فعالیت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، ابطال کارت سوخت تاکسی های بدون پروانه فعالیتمرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جزئیات ابطال کارت سوخت رانندگان تاکسی هایی که پروانه فعالیت ندارند، گفت: ما فهرست از تاکسی های بدون پروانه فعالیت تهیه کردیم و آن را در تاریخ یکم اسفند ماه به وزارت نفت ارسال می کنیم تا فرآیند ابطال کارت سوخت آن ها انجام شود.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور در پاسخ به این سوال که از زمان آغاز طرح سهمیه بندی بنزین چه تعداد از رانندگان تاکسی بدون فعالیت از کارت سوخت خود استفاده کردند، افزود: ما فهرستی از میزان سوختی که از سوی رانندگان تاکسی خرید و فروش شده است، نداریم، اما به طور حتم راننده ای که پروانه فعالیت ندارد سهمیه خود را به افراد غیر می فروشد.


بیشتر بخوانید: بیشتر مخازن تاکسی های دوگانه سوز بازرسی نمی شوند


ضامنی در پاسخ به این سوال که فرآیند ابطال کارت سوخت رانندگان تاکسی بدون پروانه فعالیت پس از ارسال فهرست آن ها به وزارت نفت چند روز به طول می انجامد، بیان کرد: پس از ارسال فهرست رانندگان بدون پروانه فعالیت به وزارت نفت (یکم اسفند ماه) کارت سوخت آنها باطل می شود.

او تصریح کرد: ما به رانندگانی که پروانه فعالیت ندارند تا پایان بهمن ماه زمان دادیم تا جهت دریافت پروانه فعالیت اقدام کنند و اگر در این بازه پروانه فعالیت آن ها به روز نشود در زمره افرادی قرار می گیرند که کارت سوخت آن ها باطل می شود.

انتهای پیام /

تماشاخانه تصویر

{gallery}1239990{/gallery}

افزودن نظر