توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1239934
مشاور شهردار تهران در امور توان‌یابان شهرداری تهران مطرح کرد؛

اقدام سلیقه‌ای شهرداری برخی از مناطق در حذف مسیر ویژه نابینایان از پیاده راه

عین القضات گفت: گزارش‌ها حاکی از آن است که شهرداری برخی از مناطق در حذف مسیر ویژه نابینایان از پیاده راه سلیقه‌ای عمل کرده اند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، اقدام سلیقه شهرداری برخی از مناطق در حذف مسیر ویژه نابینایان از پیاده راهعلی اصغر عین القضات مشاور شهردار تهران در امور توان یابان شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به انتشار تصاویر حذف مسیر ویژه تردد نابینایان از معابر پایتخت گفت: ما در مدیریت شهری برای مسیر نابینایان و بهسازی آن دستورالعمل ویژه ای داریم و به طور حتم باید معابر پایتخت دارای موزاییک های سکه ای و شیاری باشد.

مشاور شهردار تهران افزود: شهرداری هیچ منطقه ای نباید به صورت سلیقه ای در حذف موزاییک های سکه ای و شیاردار که راهنمای مسیر نابینایان است اقدام کند.


بیشتر بخوانید: تخصیص یک هزارم بودجه شهرداری ها برای مناسب سازی معابر


عین القضات در پاسخ به این سوال که آیا تا به امروز گزارشی از حذف مسیر ویژه تردد نابینایان در معابر پایتخت گزارش شده است یا خیر گفت: گزارشی از میدان سلماس در محدوده وزارت کشور (میدان جهاد) در محدوده شهرداری منطقه ۶ به دست من رسید که شهرداری این منطقه به صورت سلیقه ای اقدام به حذف مسیر تردد ویژه نابینایان کرده است.

او تأکید کرد: در شهرداری تهران هیچ بخشنامه ای برای حذف موزاییک های شیاری و سکه ای معابر پایتخت وجود ندارد.

انتهای پیام /

تماشاخانه تصویر

{gallery}1239934{/gallery}

افزودن نظر