توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1239860
صبوری دیلمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبرداد؛

لکه گیری آسفالت بیش از ۵۰ هزار نقطه از شهر تهران

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران از لکه گیری آسفالت بیش از ۵۰ هزار نقطه در سطح شهر تهران خبرداد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، لکه گیری آسفالت 50 هزار نقطه از شهر تهرانصفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهردار تهران درگفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه اصلاح آسفالت شهر تهران در بخش هایی که دچار آسیب دیدگی شده در طول سال یک میلیون تن آسفالت را به خود اختصاص می دهد، گفت: بر همین اساس به مناطق شهرداری اعلام کرده ایم که قراردادشان را به معاونت فنی و عمرانی شهرداری ارسال کنند زیرا شهرداری خودش تولید کننده آسفالت است و تنها مقدار کمی را خریداری می کند که این مقدار ابتدا آزمایش می شود و در صورت مناسب بودن در اختیار قسمت های اجرایی می دهیم.

صبوری دیلمی گفت: بیش از ۵۰ هزار نقطه در سطح تهران را لکه گیری کرده ایم و از آنجایی که مجموع کفپوش آسفالت تهران بیش از ۱۱۰ میلیون متر مربع است باید برای طول عمر بیشتر آن مراقبت بیشتری کنیم.


بیشتر بخوانید: سطح پیاده راه های تهران بتنی می شود


معاون فنی و عمرانی شهردار تهران خاطر نشان کرد: شهرداری روزانه معادل ۳ هزار تن آسفالت تولید می کند و در حال حاضر در شش ماهه نخست سال موفق شدیم ۴۴۰ هزار تن آسفالت ریزی در شهر تهران انجام دهیم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1239860{/gallery}

افزودن نظر