توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1217592

باطری دزدهای شمال پایتخت بازداشت شدند

رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری ۲ سارق باطری خودرو شمال شهر با ۴۰ فقره سرقت خبر داد .

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، باطری دزدهای شمال پایتخت بازداشت شدند،سرهنگ "علی قاسمی" رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند،گفت: طی دو ماه اخیر شکایت های متعددی از سوی اهالی محل دربند مبنی بر سرقت باطری خودروهایشان طرح شد و بررسی موضوع بر عهده تیمی از ماموران تجسس کلانتری ۱۲۲ قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی شکایت های اعلامی و پایش های اطلاعاتی مشخص شد، سرقت ها صبح روز های جمعه و با یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ دارای پلاک تقلبی رخ داده است.

سرهنگ قاسمی با اشاره به اینکه تردد خودرو های عبوری در صبح های روز جمعه تحت کنترل درآمد، ادامه داد: با افزایش گشت زنی های انتظامی اواخر ماه گذشته ماموران کلانتری خودرو موصوف را با یک سرنشین که در حال پرسه زنی بود مشاهده و دستور ایست دادند، اما راننده آن بدون اعتنا به هشدار پلیس از محل گریخت.

وی با اشاره به اینکه خودرو مورد نظر پس از تعقیب و گریزی توقیف شد،گفت: ماموران در تحقیقات انجام شده مالک خودرو را شناسایی و با دستور قضائی وی را در محل سکونتش دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مالک خودرو از وقوع سرقت ها اظهار بی اطلاعی کرد، افزود: خودرواش را در اختیار دوستش قرار داده و قرار بر این بوده که با خودرو وی کار کند.

وی تصریح کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، دومین متهم صبح امروز در مخفیگاهش واقع در اکبر آباد اسلامشهر دستگیر و در همان بازجویی اولیه اظهار داشت سرقت ها را با همکاری مالک خودرو انجام داده است.

سرهنگ قاسمی با اعلام صریح متهمان به ۴۰ فقره سرقت باطری خودرو با همکاری یکدیگر در مناطق زعفرانیه، نیاوران و دربند و همچنین فروش آن ها به یک مالخر، گفت: تا کنون ۳۰ تن از مال باختگان، شناسایی شده اند.

وی در پایان گفت: شهروندانی که باطری های خودروشان صبح های روز جمعه در مناطق ذکر شده طی دو ماه اخیر سرقت شده برای پیگیری به کلانتری ۱۲۲ دربند مراجعه کنند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1217592{/gallery}

افزودن نظر