توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1184578
حناچی در برنامه نگاه یک مطرح کرد؛

۱۴ دستگاه متولی آلودگی هوا هستند/راه حل رفع آلودگی هوا کاهش آلاینده‌ها در محدوده شهر هاست

شهردار تهران گفت:امروز ۱۴ دستگاه در موضوع آلودگی هوا مسئولیت دارند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، 14 دستگاه متولی آلودگی هوا هستند/راه حل رفع آلودگی هوا کاهش آلاینده ها در محدوده شهر هاست، پیروز حناچی شهردار تهران در برنامه نگاه یک اظهار کرد: بعد از دوران پر تلاطمی که پشت سر گذاشتیم ایجاد آرامش اولویت بندی برای اجرای طرح های شهری و پیگیری قول هایی که به مردم دادیم در اولویت بود.

وی افزود:احیای فضای سبز یکی از اولویت های ما بود و همانطور که قول دادیم و رهبری هم تاکید داشتند به احیای فضای سبز را در دستور کار قرار دادیم.

شهردار تهران گفت: حفظ باغ ها در تهران برای ما مهم بود که در این زمینه اقدامات مهمی انجام شد. پارک ها و فضای سبز را اضافه کردیم.

حناچی افزود: راه حل رفع آلودگی هوا کاهش آلاینده ها در محدوده شهر هاست. امروز از قزوین تا فیروزکوه تحت تاثیر تهران هستند.اینکه آلودگی هوا راه حل ندارد را قبول ندارم و باید وسایل نقلیه آلاینده و موتور ها و وسایل دودزا را کنترل کنیم.

وی بیان کرد:تعطیلی مدارس ۳۰ درصد روی ترافیک و کاهش آلاینده ها تاثیر دارد. در شرایط عادی جمعه ها بعد از ظهر از ساعت ۱۰ شب به بعد شاهد افزایش آلاینده ها به دلیل حضور ماشین های سنگین هستیم.

شهردار تهران با بیان اینکه طرح ترافیک در بسیاری از کشور های دنیا برای کاهش آلودگی هوا و کنترل ترافیک اجرا می شود، گفت:امروز ۱۴ دستگاه در موضوع آلودگی هوا مسئولیت دارند، یک پارچگی در تصمیمات می تواند به رفع بهتر آلودگی هوا کمک کند؛ شهرداری بخشی از پروسه مدیریت آلودگی هوا است.

در حال تکمیل...

تماشاخانه تصویر

{gallery}1184578{/gallery}

افزودن نظر