توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1180327
شهردار منطقه ۱۴ مطرح کرد؛

آخرین جزئیات از تکمیل عرشه پل خاوران

عباسی گفت: کند شدن فعالیت عمرانی پروژه عرشه پل خاوران به دلیل معارضان موجود در منطقه است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، آخرین جزئیات از تکمیل عرشه پل خاورانرضا عباسی شهردار منطقه ۱۴در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح آخرین جزئیات احداث عرشه پل خاوران گفت: من در بازدید آقای سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران به این موضوع تاکید کردم که یکی از دغدغه های من تکمیل عرشه پل خاوران غربی که به سمت میدان خراسان می رود، است.

شهردار منطقه ۱۴ با اشاره به این نکته که برای تکمیل این پروژه نیاز است معارضان منطقه املاک خود را در اختیار شهرداری قرار دهند، افزود: برای تکمیل عرشه پل خاوران دو پلاک که فعالیت صنفی آن ها گاراژ خودرو است معارض اجرای طرح هستند که به دلیل متراژ بزرگ این گاراژ ها سازمان املاک شهرداری باید ورود کند و پس از توافق با مالکان این دو پلاک را تملک کند.


بیشتر بخوانید: هزار کیلومتر حفاری برای تکمیل شبکه فاضلاب استان تهران


عباسی با اشاره به هزینه های تملک این دو پلاک تصریح کرد: از لحاظ ریالی هزینه زیادی باید جهت راضی کردن معارضان این پروژه پرداخت شود و ما پس از توافقات اولیه در حال جمع بندی موضوعات مربوط به خرید و تملک این دو پلاک هستیم.

او تصریح کرد: آقای صبوری معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز در بازدید خود از این پروژه (عرشه پل خاوران) بر اهمیت تملک هر چه سریع تر این دو پلک جهت تکمیل پروژه عرضه پل خاوران تاکید کرد و اگر امروز ما دست به کار شویم ۴ ماه از زمان عقب هستیم.

انتهای پیام/

ورود سازمان املاک به پروژه عرشه پل خاوران

تماشاخانه تصویر

{gallery}1180327{/gallery}

افزودن نظر