توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1180262

دستگیری پنج نفر دیگر از عاملان اغتشاشات اخیر در غرب تهران

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری پنج تن از عاملان اغتشاشات اخیر خبر داد و گفت: این افراد با تخریب اموال عمومی و انسداد بزرگراه‌های غرب تهران نظم عمومی شده را بر هم زده بودند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، دستگیری پنج نفر دیگر از عاملان اغتشاشات اخیر در غرب تهران، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: با اعلام سهمیه بندبی. افزایش قیمت بنزین و نارضایتی مردم، خبری مبنی بر اینکه بزرگراه های همت غرب، شهید ستاری توسط تعدادی افراد مسدوده شده است و بازترافیکی سنگینی در این منطقه ایجاده شده است که تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی عامل یا عاملان این موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از انجام تحقیقات میدانی و پایش های اطلاعاتی هویت پنج تن از این افراد شناسایی شد.


بیشتر بخوانید: سر لیدر اغتشاشات شرق تهران دستگیر شد + عکس


سرهنگ راستی ادامه داد: با شناسایی مخفیگاه متهمان، دستور قضائی برای دستگیری متهمان گرفته شد و روز گذشته ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در قالب سه تیم به آدرس های مورد نظر اعزام شدند و هر پنج متهم در عملیات های منسجم و همزمان دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی به پلیس امنیت انتقال یافتند.

رئیس مرکزعملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه متهمان به جرم انتسابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ قبضه سلاح سرد کشف شد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1180262{/gallery}

افزودن نظر