توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1179740
سرهنگ بخشنده خبر داد؛

کشف شیشه و هروئین از خرده فروش خیابان مخبر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از دستگیری خرده فروش خیابان مخبر خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، کشف شیشه و هروئین از خرده فروش خیابان مخبر

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ گفت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد یکی از اهالی محله خیابان مخبر مدتی است به طور پنهانی موادمخدر توزیع و تعدادی افراد مشکوک نیز در این محل در تردد هستند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه شناسایی متهم در دستور کار مامورن پایگ اه ششم پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت، تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی هویت این فرد شناسایی و متعاقب آن مخفیگاه وی نیز شناسایی شد.


بیشتر بخوانید: سلطان شیشه در علی آباد به دام افتاد


این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دستور قضائی مبنی بر دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی از مقام قضائی اخذ شد، افزود: روز گذشته تیمی از ماموران پایگاه ششم به مخفیگاه متهم اعزام شدند و پس از مراقبت های ویژه پلیسی و کنترل رفت و آمد متهم، در نهایت موفق شدند متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی مقدار یک کیلو و ۵۹۴ گرم شیشه، ۶۶۶ گرم هروئین در مجموع به مقدار ۲ کیلو و ۲۶۰ گرم شیشه و هروئین کشف کنند.

سرهنگ بخشنده در پایان با بیان اینکه این عملکرد سریع و به موقع ماموران رضایت مندی شهروندان را در پی داشت، خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به جرم انتسابی اعتراف و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1179740{/gallery}

افزودن نظر