توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1171550
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران خبر داد؛

احداث گرمخانه در تمامی مناطق ۲۲ گانه پایتخت قبل از شروع زمستان

فخاری از احداث دست کم یک گرمخانه در تمامی مناطق 22 گانه قبل از شروع فصل سرما خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، احداث گرمخانه در تمامی مناطق 22 گانه پایتخت قبل از شروع زمستانالهام فخاری رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت احداث گرمخانه در مناطق ۲۲ گانه پایتخت با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان گفت: متاسفانه در سال های گذشته موضع راندن آسیب دیدگان اجتماعی و مددجویان بر رویکرد پذیرش آن ها در حوزه آسیب های اجتماعی پیشی گرفته است و این افراد (مدد جویان) به جای پذیرش، جذب و برخورداری از پوشش های مختلف فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران به روش های گوناگونی از جامعه رانده شده اند.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با تاکید بر این نکته که رویکرد مدیریت شهری این است تا آغاز سرما (زمستان) در مناطق ۲۲ گانه پایتخت در کمترین میزان یک گرمخانه احداث داشته باشیم، گفت: برای دستیابی به این هدف و اجرایی شدن این طرح (احداث یک گرمخانه در هر منطقه پایتخت) مشکلات و مسائل گرمخانه های دایر پایتخت به سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران منعکس می شود و ما در این نهاد به بررسی و حل مشکلات می پردارزیم.


بیشتر بخوانید: لزوم افزایش ظرفیت گرمخانه های شهرداری


فخاری تصریح کرد: مشکلات گرمخانه پایتخت در جلسه کمیته اجتماعی شورای شهر تهران مطرح و برای حل آن ها تصمیم گیری و هدف گذاری می شود و امیدواریم بتوانیم تا شروع شدن فصل زمستان تعداد گرمخانه ها را در پایتخت به میزان قابل قبولی برسانیم.

انتهای پیام /

بررسی مشکلات گرمخانه ها در کمیته اجتماعی شورای شهر

تماشاخانه تصویر

{gallery}1171550{/gallery}

افزودن نظر