توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1171517
معاون فنی عمرانی شهرداری تهران مطرح کرد؛

ماجرای اختلاف نظر بین نهاد‌ها در انجام پروژه‌های عمرانی شهری

صبوری دیلمی درباره برخی از اختلاف نظر‌ها بین مدیران شهری برای انجام پروژه‌های عمرانی توضیحاتی داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، ماجرای اختلاف نظر بین نهاد ها در انجام پروژه های عمرانی شهریصفا صبوری دیلمی معاون فنی عمرانی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در توضیح علل اختلاف نظر بین معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و سازمان عمران مناطق با شهرداری برخی از مناطق پایتخت در احداث پروژه های عمرانی گفت: به عقیده من شهرداران مناطق نباید بر روی موضوعاتی، چون هدایت و تکمیل پروژه های عمرانی و ثبت آن ها در کارنامه عملکردی خود حساسیت داشته باشند.

معاون فنی عمرانی شهرداری تهران تصریح کرد: در انجام یک پروژه عمرانی هیچ تقاوتی ندارد که ما بخواهیم بگوییم شهرداری مرکز چه سهمی و شهرداری مناطق چه سهمی دارند، زیرا اگر قرار است هزینه ای در یک پروژه انجام شود این هزینه از سوی نهاد بالادستی به شهرداری مناطق تخصیص می یابد.


بیشتر بخوانید: نقش دلالان در وارونه نشان دادن کیفیت آسفالت شهرداری


صبوری دیلمی با اشاره به طرح ایمن سازی مسجد ارگ و بهسازی پیاده راه لاله زار تصریح کرد: اگر سازمان عمران مناطق در پروژه ایمن سازی مسجد ارگ از شهرداری منطقه ۱۲ می خواهد که تعهدمالی خود را عملی کند به دلیل آن است که سازمان عمران مناطق حق مالی خود را دنبال می کند.

او ادامه داد: در پروژه بهسازی پیاده راه خیابان لاله زار نیز تمام سنگ فرش های مورد نیاز اجرای این طرح از طرف معاونت فنی و عمرانی شهرداری به صورت رایگان در اختیار شهرداری منطقه جهت اجرا قرار گرفته است.

معاون فنی عمرانی شهرداری تهران تصریح کرد: در انجام پروژ ه های شهری مهم این است که کار به سرانجام برسد و نباید انجام این چنین پروژه های عمرانی را جهت دار کرد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1171517{/gallery}

افزودن نظر