توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1171400
رئیس قوه قضائیه:

مجازات سختی در انتظار ناامن کنندگان جامعه است / اجازه نمی‌دهیم امنیت کشور دچار اختلال شود

رئیسی گفت: اجازه نمی‌دهیم امنیت کشور که مهمترین مسئله است دچار اختلال شود.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، مجازات سختی در انتظار ناامن کنندگان جامعه است / اجازه نمی دهیم امنیت کشور دچار اختلال شود، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در گردهمایی ۴ هزارو ۵۰۰ نفر از اعضای بسیج دانشجویی گفت: بسیج مجموعه ای مومن، دلداده به خدا برخوردار از روحیه جهادی، تلاشگر برای پیشرفت مادی و معنوی جامعه، خردمند نسبت به مردم و مشکلات مردم و دارای روحیه آماده برای هزینه کردن خود و آنچه دارد، است.

او با بیان اینکه بسیجی برای ارتقای جامعه و رفع گره از زندگی مردم تلاش می کند، افزود: دانشجو دارای روحیه ابتکار، خلاقیت، نوآوری، برخوردار از روحیه ما می توانیم برای پیشرفت جامعه است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی ادامه داد: دانشجو دارای چهره دوستدار دانش و دانش افزایی برای خود و جامعه است و دارای روحیه حقیقت یاب و حقیقت جو است.

او ادامه داد: دانشجو بودن باعث شده است دانشجوی بسیجی جایگاه بالایی پیدا کند و نیاز های جامعه را شناسایی کند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی بیان کرد: شناخت دقیق جامعه و نیاز های آن یکی از مولفه های دانشجوی سیاسی است. جلوه دانشجوی سیاسی الگو هایی هستند که ما آن ها را در عرصه های مختلف جامعه می شناسیم و آن ها افرادی هستند که برای دفاع از جامعه آماده بودند و جان خود را در این راه تقدیم کردند.

او افزود: برخی می خواهند فرهنگ غربی را در جامعه گسترش دهند و مدل غربی را در جامعه گسترش دهند و این افراد خود را روشنفکر می دانند در صورتی که روشنفکران واقعی شهدا، جانبازان، ایثارگارن و مجاهدان راه خدا هستند که با همه وجود آماده خطر کردن هستند و در دفاع از ارزش های الهی حضور دارند.

رئیس قوه قضاییه بیان کرد: نقش دانشجوی بسیجی و جوانان برومند در طول ۴۰ سال بعد از انقلاب نقش برجسته ای است که برجسته ترین آن در ۸ سال جنگ تحمیلی و در مقابل با دشمن به دفاع از داشته های ملت ایستادند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: بعد از گذشت ۴۰ سال واقعیت هایی روبروی ما است و مقام معظم رهبری در سند راهبردی گام دوم انقلاب تمام این واقعیت ها را تصویر کرده اند و یادآور شدند و به همه فرهیختگان و صاحبان نظر اعلام کردند که گام نهادند در گام دوم انقلاب نیازمند دانش حرکت مجاهدانه، خدمت عملی، عزم و هضم علمی و دور اندیشی دارد و نیاز است جامعه و دشمن را بشناسیم.

در حال تکمیل....

تماشاخانه تصویر

{gallery}1171400{/gallery}

افزودن نظر