توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1160541
رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران مطرح کرد؛

تزریق آب به سفره‌های زیر زمینی برای مقابله با فرونشت پایتخت

نژاد بهرام گفت: با همکاری شرکت آب و فاضلاب برای مقابله با فرونشت پایتخت به سفره‌های زیر زمین آب تزریق می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، تزریق آب به سفره های زیر زمینی برای مقابله با فرونشت پایتختزهرا نژادبهرام رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره توافق انجام شده با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران برای جلوگیری از فرونشست پایتخت، گفت: گزارشی از سوی سازمان نقشه برداری به دست ما رسید که در آن نقاطی از پایتخت که با خطر بیشتری از فرو نشست مواجه هستند، آمده بود.


بیشتر بخوانید: فرونشست تهران بحران ملی است


رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران با تأکید بر این نکته که بحث فرونشست در پایتخت یکی از مخاطرات جدی است، گفت: یکی از مهمترین علل افزایش فرونشست در پایتخت، کاهش سطح آب های زیرزمینی است که برای مقابله با آن، ما در مدیریت شهری با اداره آب و فاضلاب استان تهران جلسه برگزار کردیم و بر این اساس قرار شد شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تزریق آب در مناطقی پر خطر مانع از افزایش فرونشست زمین شود.

نژادبهرام تأکید کرد: بختیاری( مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران) این قول را داد تا در کوتاه ترین زمان ممکن در مناطقی که سطح آب های زیرزمینی کاهش بیشتری پیدا کرده است، تزریق آب را هرچه سریعتر انجام دهند.

انتهای پیام/

تزریق آب برای جلوگیری از فرونشست پایتخت

تماشاخانه تصویر

{gallery}1160541{/gallery}

افزودن نظر