توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1160497
عضو کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران خبر داد؛

افتتاح ساختمان بلدیه در نیمه دوم سال ۹۹

اعطا گفت: با تامین غیر نقد بخشی از هزینه‌ها پروژه ساختمان بلدیه در نیمه دوم سال ۹۹ افتتاح می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، افتتاح ساختمان بلدیه در نیمه دوم سال ۹۹علی اعطا عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت ساختمان بلدیه در میدان امام خمینی (ره) گفت: پروژه ساختمان میدان امام خمینی (ره) با نام پروژه بلدیه شهرداری تهران با طرح مصوب در حال انجام است.

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که پیشرفت پروژه ساخت ساختمان بلدیه در چه مرحله ای است گفت: بر اساس گزارش های دریافتی ساختمان های بلدیه تهران بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در حال حاضر پیمانکار نیز مشغول به فعالیت است.

اعطا با اشاره به این نکته که پروژه ساختمان بلدیه باید تا سال ۹۹ تکمیل شود گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی مدیریت شهری بخشی از هزینه های این پروژه به صورت غیر نقد تأمین می شود تا مانعی برای پیشرفت پروژه وجود نداشته باشد.


بیشتر بخوانید: آخرین جزییات از تبدیل میدان امام خمینی (ره) به میدان امام حسین (ع) / توپخانه هفت تیر می شود؟


او تصریح کرد: اگر پیشرفت پروژه به همین شکل باشد ساختمان بلدیه در نیمه دوم سال ۹۹ به بهره برداری می رسد که امیدواریم بتوانیم با تأمین غیر نقد بخشی از هزینه های به روند احداث ساختمان بلدیه سرعت ببخشیم.

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با تأکید بر این نکته که میدان امام خمینی (ره) یکی از میدان های تاریخی پایتخت است گفت: میدان امام خمینی (ره) کارکرد ویژه ای در تاریخ و هویت تهران دارد و طرح کلی این میدان در مسیر احیای آن است تا در کنار ساختمان بلدیه به ظرفیت های این میدان نیز اضافه شود.

اعطا در پاسخ به این سوال که با احداث ساختمان بلدیه فعالیت این مکان با چه رویکردی است گفت: فعالیت ساختمان بلدیه با محوریت فعالیت فرهنگی است و در کنار آن نیز بخشی ازمیدان امام خمینی به عرصه پیاده اختصاص پیدا خواهد کرد.

او تأکید کرد: با احداث ساختمان بلدیه و میدان گاه امام خمینی عبور سواره مختل نمی شود، زیرا اتصال این میدان به خیابان لاله زار گامی مؤثر در احیای خیابان لاله زار است.

انتهای پیام /

احیای خیابان لاله زار با احداث ساختمان بلدیه

تماشاخانه تصویر

{gallery}1160497{/gallery}

افزودن نظر