توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1159709

استخدام نوچه توسط شرور سابقه دار در فضای مجازی بی نتیجه ماند

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری شرور سابقه داری خبر داد که فضای مجازی را محلی برای قدرت نمایی خود تبدیل کرده بود.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، استخدام نوچه توسط شرور سابقه دار در فضای مجازی بی نتیجه ماند، سرهنگ علی محمدی گفت: در پایش های اطلاعات به دست آمد که فردی ساکن غرب پایتخت با بارگزاری کلیپ هایی از نمایش رفتار های شرورانه خود در فضای مجازی قصد دارد که تعدادی نوچه برای خود انتخاب کند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اغلب کاربران فرد شرور را تعدادی نوجوانان و جوانان تکشیل می دادند، عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که فرد از جمله افراد سابقه دار بود و به تازگی مخفیگاهش را تغییر داده است.

وی با بیان اینکه پس از چندین عملیات پلیسی، متهم که سعی می کرد با تغییر دادن محل مخفیگاهش، وی را دستگیر نکنند، گفت: پس از چندین تحقیقات پلیسی، در نهایت مخفیگاه وی در محدوده خیابان شاهین شناسایی شد و بدین ترتیب با دستور قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازسی از آن محل تعدادی سلاح سرد کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: در مخفگیاه متهم چند قبضه سلاح سرد کشف و متهم به همراه اموال کشف شده به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی منتقل شد.

محمدی تصریح کرد: این شرور سابقه دارد برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1159709{/gallery}

افزودن نظر