توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1143604
شهردار تهران خبرداد؛

حضور ۴۰۰ نیروی خدماتی در نجف/ ارائه خدمات تا دو روز بعد از اربعین ادامه خواهد داشت

حضور ۴۰۰ نیروی خدماتی در نجف/ ارائه خدمات تا دو روز بعد از اربعین ادامه خواهد داشت
حناچی از حضور ۴٠٠ نیروی خدماتی در نجف و هزار نیرو در کربلا برای خدمات رسانی به زائران خبرداد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، //، پیروز حناچی شهردار تهران صبح امروز در حاشیه حضور در محل اسکان خادم الحسین (ع) در کربلا، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهم اقدامات شهرداری تهران در اربعین امسال گفت: در ستاد اربعین کشور ١٣ کمیته فعالیت می کنند که شهرداری تهران مسئولیت کمیته خدمات شهری را بر عهده دارد.

وی با تاکید بر حضور نیرو های شهرداری تهران در مناطق مرزی، شهر های کربلا و نجف و حدفاصل این دو شهر اظهار کرد: امسال در دو حوزه ورود کرده ایم؛ یکی حوزه مردمی با مخاطبین هیئات و افرادی که داوطلبانه در طول مسیر اقدام به نظافت و پاکسازی مسیر می کنند و موکب های عزاداری حضرت در طول مسیر و دیگری همکاری و برقراری تعامل با شهرداری های نجف و کربلا.

شهردار تهران به حضور نیرو های خدماتی در محدوده بلافصل حرم پرداخت و ادامه داد: وضعیت نظافت و خدمات رسانی در محدوده بلافصل حرم (اطراف حرم) با محدوده خارج از آن کاملا متفاوت است که بخشی از این امر حاصل تلاش همکاران ما در شهرداری تهران است.


بیشتر بخوانید: خدمت رسانی شهرداری تهران در مرز ها و شهر های نجف و کربلا

حناچی ادامه داد: در حال حاضر ۴٠٠ نیروی خدماتی در نجف و هزار نیرو در کربلا برای خدمات رسانی به زائران مستقر هستند. ضمن اینکه، امسال هزار دستگاه اتوبوس در محل ورود زائران به عراق خدمات رسانی می کنند.

به گفته وی؛ ارائه تمامی این خدمات تا دو روز بعد از اربعین ادامه خواهد داشت.

شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوالی درباره گفتگو با مردم در طول مسیر و رضایت یا عدم رضایت آن ها درباره نحوه خدمات دهی مدیریت شهری تصریح کرد: امسال مردم از ما می پرسیدند که چرا شهرداری حضور ندارد. واقعیت این است که ما حضور داریم، اما بدون نام و نشان به سنت بسیاری از خادمان بی نام و نشان امام حسین (ع) خدمات رسانی می کنیم.

حناچی با تاکید بر اینکه خدمات شهرداری تهران در اربعین امسال اگر بیشتر از سال های گذشته نباشد، کم تر نیست، اضافه کرد: ما اصراری به تبلیغ در این زمینه نداریم و می خواهیم گمنام، خاضعانه و عاشقانه به زائرین امام حسین (ع) خدمات رسانی کنیم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1143604{/gallery}

افزودن نظر