توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1135601
سرهنگ علایی خبر داد؛

دستگیری سارق سابقه‌دار موتورسیکلت‌های محله ۱۳ آبان

دستگیری سارق سابقه‌دار موتورسیکلت‌های محله ۱۳ آبان
رئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان از دستگیری یک سارق حرفه‌ای و اعتراف متهم به ۷ فقره سرقت موتورسیکلت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، //////امروز//////////دستگیری سارق سابقه دار موتور سیکلت های محله سیزده آبان، سرهنگ عبدالوهاب علایی رئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان بیان داشت: با افزایش تعدادی سرقت موتورسیکلت در سطح کلانتری، بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت و تیمی از ماموران تجسس کلانتری شناسایی و دستگیری متهم را بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت ها توسط یک نفر انجام می شود و متعاقب آن تصویری از متهم در تحقیقات میدانی و بررسی از صحنه جرم به دست آمد.


بیشتر بخوانید: دستگیری چند سارق سابقه دار موتورسیکلت در کیانشهر


وی افزود: در مرحله بعدی از تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و محل سکونت مشخصی ندارد و در نهایت پاتوق وی مورد شناسایی قرار گرفت.

سرهنگ علائی با اشاره به اینکه متهم با هماهنگی های قضائی در پاتوقش دستگیر و به کلانتری منتقل شد، گفت: ماموران موفق شدند علاوه بر دستگیری سارق، یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم به ۷ فقره سرقت موتورسیکلت در کلانتری اعتراف کرد، تصریح کرد: کلیه مال باختگان شناسایی شدند.

بنا بر این گزارش، متهم سابقه دار با قرار وثیقه سنگین روانه زندان شد.

انتهای پیام/

سارق حرفه ای موتورسیکلت های محله ۱۳ آبان دستگیر شد

تماشاخانه تصویر

{gallery}1135601{/gallery}

افزودن نظر