توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1134533
رئیس پلیس پایتخت در جمع خبرنگاران:

هدف نیروی انتظامی افزایش کیفیت خدمات دهی به شهروندان است

هدف نیروی انتظامی افزایش کیفیت خدمات دهی به شهروندان است
سردار رحیمی گفت: می‌خواهیم کیفیت خدمات پلیسی را افزایش دهیم و این هدف نیروی انتظامی در راستای خدمت رسانی به مردم است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، هدف نیروی انتظامی افزایش کیفیت خدمات دهی به شهروندان است، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران گفت: بعد از دو سال پیگیری که داشتیم و با خیرین کشور و تهران جلساتی برگزار شد، کلنگ زنی اولین کلانتری و پس از آن ۹ کلانتری دیگر انجام شد و امیدواریم تا سال آینده نیمی از این پروژه ها به بهره برداری برسد.

او با بیان اینکه کلانتری هایی که امروز کلنگ زنی شان انجام می شود، به غیر از یکی دو مورد، در حاشیه تهران احداث خواهند شد، افزود: می خواهیم کیفیت خدمات پلیسی را افزایش دهیم و این هدف نیروی انتظامی در راستای خدمت رسانی به مردم است.

سردار رحیمی تصریح کرد: دولت و سایر دستگاه ها باید به پلیس کمک کنند و تا این لحظه هیچ اقدامی را مشاهده نکرده ایم؛ به همین دلیل به سمت مردم، خیرین، اصناف و شهرداری ها آمدیم و امیدواریم تا در این راه بتوانیم قدم مثبت و رو به جلویی را برداریم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1134533{/gallery}

افزودن نظر