توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1117288
محسنی بندپی مطرح کرد؛

بانک‌ها برای مخالفت با پروژه‌ها بی دلیل سنگ اندازی نکنند

بانک‌ها برای مخالفت با پروژه‌ها بی دلیل سنگ اندازی نکنند
استاندار تهران گفت: بانک‌ها باید برای مخالفت با هر پروژه‌ و طرحی دلیل کافی داشته باشند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، بانک ها برای مخالفت با پروژه ها بی دلیل سنگ اندازی نکنند، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران اظهار کرد: هم اکنون در شرایط بسیار سختی قرار داریم و از زمان انقلاب تاکنون از هجمه های اقتصادی بی امان نبودیم و این موضوع می تواند یک فرصت استثنایی برای ما باشد.

او افزود: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد، رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی در سال های اخیر باید فرصت را غنیمت شماریم تا از خام فروشی و نفت فروشی نجات پیدا کنیم و این یک شرایط ویژه برای کشور ما محسوب می شود.

استاندار تهران گفت:در وضعیت اقتصادی فعلی باید به تولید کنندگان کمک کرد، چراکه رونق اقتصادی نکته کلیدی هر کشور برای پیشرفت و توسعه است.

محسنی بندپی بیان کرد: اگر اقتصاد یک کشور رونق یابد، بانک ها نیز رونق بیشتری خواهند یافت.

او افزود: بانک ها باید برای مخالفت با هر پروژه و طرحی دلیل کافی داشته باشند و هدف از تشکیل این جلسات کمک کردن به سرمایه گذاران است.

استاندار تهران گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته بانک ها، سازمان تأمین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی کشور به عنوان سه عامل کند کننده طرح ها و پروژه ها هستند.

محسنی بندپی تصریح کرد: حفظ اشتغال موجود، ایجاد اشتغال جدید و حمایت از واحد های تولیدی موجب تسریع در رونق اقتصادی خواهد شد.


بیشتر بخوانید: تعیین تکلیف طرح های معرفی شده در حوزه اقتصاد مقاومتی به بانک ها ظرف ۱۰ روز


او افزود: ۶۰ درصد واحدهای تولیدی استان تهران فعال هستند و می توانیم با ایجاد تسهیلات این امکان را به ۱۰۰ درصد برسانیم.

استاندار تهران ادامه داد: برای تبدیل واحد های تولیدی به ۱۰۰ درصد نیازمند مساعدت و همراهی بانک ها هستیم.

محسنی بندپی گفت: برخی از بانک ها در ارائه تسهیلات سلیقه ای عمل می کنند که یکی از ایرادات ما در سیستم اداری موضوع سلیقه ای عمل کردن آن هاست.

استاندار تهران گفت: در استان تهران حدود ۱۲۷ طرح برای سرمایه در گردش برای بازسازی و نوسازی داشتیم که تنها بانک آینده ۶۰ درصد از تسهیلات خود را پرداخت کرده است.

انتهای پیام/

تأکید استاندار تهران بر حمایت از کارگاه های تولیدی

تماشاخانه تصویر

{gallery}1117288{/gallery}

افزودن نظر