توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1112918
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران خبر داد؛

آماده باش ۳ هزار پاکبان در محرم ۹۸

آماده باش ۳ هزار پاکبان در محرم ۹۸
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: ۳۰۰۰ پاکبان به همراه ۵۰۰ دستگاه خودرو از ابتدای دهه اول محرم در حالت آماده‌باش بودند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، آماده باش ۳ هزار پاکبان در محرم ۹۸، صدرالدین علیپور با اشاره به آماده باش ۳۰۰۰پاکبان به همراه ۵۰۰ دستگاه خودرو از ابتدای محرم اظهار کرد: این آماده باش به مناطق ۲۲ گانه ابلاغ شد و پاکبانان به رفت و روب، نظافت و جمع آوری پسماند های جمع شده در خیابان ها به خصوص اطراف تکیه ها، مساجد، هیات ها و حسینه ها پرداختند.

وی به اجرای کمپین پس از این اشاره کرد و گفت: امسال متعاقب شکل گیری این کمپین، پویش های اجتماعی دیگری هم شکل گرفت که شهروندان را به استفاده نکردن از ظروف پلاستیکی و جمع آوری آن ها دعوت می کرد، همچنین با حضور برخی از تشکل های مردم نهاد شاهد جمع آوری زباله توسط اعضای تشکل ها و البته افزایش ضریب مشارکت اجتماعی بودیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از کاهش چشمگیر ظروف یکبار مصرف جمع شده در معابر و خیابان ها نسبت به سال های گذشته خبر داد و عنوان کرد:خوشبختانه کمپین #پس از این و اقدامات فرهنگی که در این زمینه انجام شد نقطه عطفی در ارتقای سطح فرهنگی مردم به خصوص متولیان هیات ها و گروه های متولی به شمار می رود.

علیپور تاکید کرد: امسال به طور کلی وضعیت نسبت به سال های قبل متفاوت بود؛ به این معنی که ناظران در سطح مناطق ۲۲گانه حضور داشتند و چهره شهر مثل سال های گذشته نبود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1112918{/gallery}

افزودن نظر