توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1112638
سرهنگ بخشنده خبر داد؛

قاچاقچی موادمخدر با ۶۸ کیلوگرم تریاک در عوارضی قم-تهران دستگیر شد

قاچاقچی موادمخدر با ۶۸ کیلوگرم تریاک در عوارضی قم-تهران دستگیر شد
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر با همکاری پلیس شیراز خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، قاچاقچی موادمخدر با ۶۸ کیلوگرم تریاک در عوارضی قم-تهران دستگیر شد، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت گفت: با رصد اطلاعاتی و کنترل رفت آمد های یکی از متهمان سابقه دار در زمینه قاچاق موادمخدر، موضوع برای پیگیری دقیق در اختیار ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با تلاش های شبانه روزی ماموران مشخص شد که متهم با سفر به جنوب کشور مقادیری موادمخدر را در یک کامیونت بارگیری کرده و قصد انتقال آن را به تهران دارد.

او افزود: با مشخص شدن این موضوع هماهنگی از سوی پلیس مبارزه با موادمخدر شهر شیراز انجام شده و تیمی از ماموران پلیس، پایتخت و شیراز به تعقیب خودروی متهم پرداختند که این اقدام در عوارضی قم - تهران، نتیجه داد و خودرو متهم متوقف و متهم مذکور دستگیر شد.

سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهم ۶۸ کیلوگرم تریاک که در بخش فوقانی آن جاسازی شده بود، کشف و به همراه پرونده متهم به پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت منتقل شد.


بیشتر بخوانید: شناسایی و دستگیری خرده فروش موادمخدر در بیمارستان سینا


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، بیان داشت: متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق و توزیع موادمخدر اعتراف و پس از تکیمل پرونده به دادسرا معرفی شد.

انتهای پیام/

دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر با همکاری پلیس شیراز

تماشاخانه تصویر

{gallery}1112638{/gallery}

افزودن نظر