مشکل کمبود معلم تا ابتدای مهر حل خواهد شد

مشکل کمبود معلم تا ابتدای مهر حل خواهد شد
محسن حاجی میرزایی گفت: ساماندهی نیروی انسانی برای آغاز مهر انجام شده است که البته کسری نیروی انسانی وجود داشته که بر اساس توافق با استان‌ها مشکل کمبود معلم تا ابتدای مهر حل خواهد شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیات دولت درباره پروژه مهر گفت: برای شروع سال تحصیلی پروژه مهر از چند ماه قبل آغاز شده و تمام استان و مناطق در این زمینه در حال فعالیت هستند.
وی در ادامه بیان کرد: ساماندهی نیروی انسانی نیز انجام شده است که البته کسری نیروی انسانی وجود داشته که بر اساس توافق با استان ها مشکل کمبود معلم تا ابتدای مهر حل خواهد شد.
حاجی میرزایی در ادامه افزود: ۱۴ میلیون دانش آموز ابتدای مهر به مدرسه می روند و یکی از برنامه ها برای آغاز مهر ترکیب خانه و مدرسه است که کمک موثری به دانش آموزان می کند و لازم است برای اجرای هر چه بهتر این برنامه والدین به مدارس سر بزنند و از مدارس حمایت کنند که منظور از این حمایت فقط حمایت مادی نیست.
وزیر آموزش و پرورش در ادامه بیان کرد: فضای مدرسه باید شاداب و راحت باشد و امیدواریم با کمک خانواده ها مهر باشکوهی را برگزار کنیم.

افزودن نظر