توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1112169
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

آیا تاکسی‌های ون خطی می‌توانند دربستی مسافر بزنند؟

آیا تاکسی‌های ون خطی می‌توانند دربستی مسافر بزنند؟
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: سرویس دهی تاکسی‌های ون در خارج از خط با اجازه مدیر منطقه امکان پذیر است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، تاکسی وَن ها در شرایط خاص مجاز به سرویس دهی خارج خط هستند، به تازگی مشاهده شده که برخی از رانندگان تاکسی های ون خطی، با نصب شماره تلفن همراه خود بر روی خودرو خود نسبت به ارائه سرویس دربستی اعلام آمادگی می کنند.

سوال اینجاست که چگونه در شرایطی که این تاکسی های ون موظف به ارائه خدمات در خطوط تعیین شده هستند، با ترک این خطوط، در محلی دیگر فعالیت می کنند.

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: این گونه اقدامات از سوی رانندگان بستگی به نوع خط و شیفت بندی آن ها دارد.

او با بیان اینکه این کار در برخی از خطوط امکان پذیر است، افزود: در خطوط شلوغ و پر ازدحام چنین کاری امکان پذیر نیست و به رانندگان اجازه سرویس دهی در خارج خط داده نمی شود.


بیشتر بخوانید: بیشتر بخوانید: ۱۹۰ هزار تاکسی و ۱۵ هزار اتوبوس تا انتهای سال ۹۸ به عمر فرسودگی می رسند


مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: معمولا در خطوطی که میزان تقاضا پایین است و یا معمولا از یک سر خط تقاضا بیشتر است، چنین اتفاقی رخ می دهد.

قنادان گفت: مدیر منطقه همواره خطوط را کنترل می کند و در صورتی که اجازه دهد، راننده مجاز به سرویس دهی در خارج از خط می شود.

انتهای پیام/

توضیحات تاکسیرانی درباره سرویس دهی تاکسی های ون در خارج از خطوط تعیین شده

تماشاخانه تصویر

{gallery}1112169{/gallery}

افزودن نظر