توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1111853
معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی پایتخت تأکید کرد؛

ضرورت اعلام سریع مفقودی گذرنامه از سوی شهروندان به پلیس پایتخت

ضرورت اعلام سریع مفقودی گذرنامه از سوی شهروندان به پلیس پایتخت
سرهنگ عطایی بر اهمیت حفظ و نگهداری از گذرنامه فردی و همچنین اعلام سریع مفقودی گذرنامه از سوی شهروندان به پلیس تأکید کرد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، ضرورت اعلام سریع مفقودی گذرنامه از سوی شهروندان به پلیس پایتخت، سرهنگ محمد عطایی معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: هر فرد ساکن شهر تهران به محض گم شدن گذرنامه باید سریعا با مراجعه به اداره بررسی صلاحیت گذرنامه ایرانی این پلیس، واقع در خیابان شهید مطهری ابتدای خیابان کوه نور، فقدانی گذرنامه خود را به شعبه مربوطه گزارش و با تشکیل پرونده پروسه اخذ گذرنامه جدید را طی کند.

او افزود: مدت زمان اخذ گذرنامه جدید برای افرادی که برای اولین بار گذرنامه خود را گم کرده اند، مستلزم ۲۰ روز محدودیت از زمان اعلام فقدان خواهد بود.

سرهنگ عطایی، در این خصوص بیان داشت: البته افرادی که ضرورت سفر دارند پس از طرح در کمیسیون، مورد مساعدت قرار می گیرند.


بیشتر بخوانید: اخذ گذرنامه با کارت پایان خدمت جعلی


معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، در پایان خاطر نشان کرد: تأکید پلیس بر اعلام سریع مفقودی گذرنامه شهروندان به این خاطر است که در وهله اول گذرنامه گمشده مورد جعل و سوءاستفاده افراد سودجو و جاعلان قرار نگیرد و دوم اینکه با توجه به تکاپو و ازدحام احتمالی زائران و مسافرانی که قصد خروج از کشور در ایام پیش رو را دارند و در پی تعویض و یا اخذ گذرنامه خود هستند، این دست از متقاضیان با مشکل همراه نشوند.

انتهای پیام/

چگونه گذرنامه المثنی بگیریم؟

تماشاخانه تصویر

{gallery}1111853{/gallery}

افزودن نظر