توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1111759
سرهنگ شاملو خبر داد؛

سارق اموال دانشگاهی در تهران دستگیر شد

سارق اموال دانشگاهی در تهران دستگیر شد
سارقانی که تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی یک دانشگاه را سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، سارق اموال دانشگاهی در تهران دستگیر شد، سرهنگ علی شاملو رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: عصر روز چهارشنبه گذشته خبری در خصوص سرقت اموال یک دانشگاه در تهران به این پایگاه ارجاع شد که با توجه به دستور مرجع قضایی مبنی بر شناسایی و دستگیری سارقان، موضوع در دستور کار قرار گرفت و تحقیقات میدانی برای پیدا کردن سرنخی از سارقان آغاز شد.

او افزود: با توجه به اینکه اموال مسروقه شامل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال بود، بررسی های تخصصی و دقیق تر در دستور کار قرار گرفت که پس از اقدامات فنی و پلیسی سارقان شناسایی و تیم مجربی از مأموران این پایگاه به مخفیگاه آن ها در حوالی خیابان ظفر، اعزام و در نهایت تمامی سارقان که در قالب یک باند سه نفره متشکل از یک زن و ۲ مرد بود دستگیر و به مرجع قضایی تحویل شدند.


بیشتر بخوانید: ماجرای سرقت دستگاه سی تی اسکن بیمارستان مسیح دانشوری


رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت، تصریح کرد: از مخفیگاه سارقان تعدادی دستگاه PCR، میکرو فیوژ، میکروسکوپ کلومپوس، هیتر ترمو بلاک و ترمو بلاکر، کشف شد که پس از صورت جلسه به نهاد حراست دانشگاه مذکور بازپس داده شد.

سرهنگ شاملو، بیان داشت: خودرو متهمان نیز توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد و پرونده متهمان و مرجع قضایی در حال پیگیری است.

انتهای پیام/

دستگیری سارقان تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاهی در تهران

تماشاخانه تصویر

{gallery}1111759{/gallery}

افزودن نظر