توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1099167
رئیس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران:

علاقه‌مند به تثبیت هیئت رئیسه هستم/ باید شأن اعضای شورا حفظ شود

علاقه‌مند به تثبیت هیئت رئیسه هستم/ باید شأن اعضای شورا حفظ شود
هاشمی گفت: تثبیت مدیریت شهری می‌تواند به پیشبرد اهداف مدیریتی کمک کند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، علاقه مند به تثبیت هیئت رئیسه هستم/ باید شأن اعضای شورا حفظ شود، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران و درباره انتخابات هیئت رئیسه گفت: علاقه مند به تثبیت هیئت رئیسه هستم، زیرا اعتقاد دارم با تثبیت هیئت رئیسه کار ها بهتر پیش خواهد رفت.

رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: البته نباید فراموش کرد که تثبیت هیئت رئیسه به نظر اعضا شورای شهر تهران وابسته است.


بیشتر بخوانید؛ نشستی به وقت ظهر/ چه کسانی نامزد نهایی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران می شوند؟


هاشمی افزود: بحث شورا از شهرداری جداست و گاهی مشکلات ما از تداخل وظایف این دو نهاد به وجود می آید که خبرنگاران نیز باید به این نکته توجه کنند که شرح وظایف شورای شهر با شهرداری متفاوت است.

او گفت: بحث تداخل وظایف در اجرا مشکلی است که در بیشتر نهاد های مدیریتی در کشور مشاهده می شود و باید به این موضوع توجه کرد؛ شرح وظایف هیئت رئیسه شورا نیز در قانون آمده است و نباید موضوعات را به یکدیگر مرتبط کرد.

رئیس شورای شهر تهران افزود: مدیریت شورا و کمیسیون ها باید در سال سوم فعالیت شورا تقویت شود و نکته بعد حفظ شأن اعضای شورای شهر تهران برای سال سوم فعالیت است.

انتهای پیام/

وظایف شورای شهر با شهرداری متفاوت است

تماشاخانه تصویر

{gallery}1099167{/gallery}

افزودن نظر