سردار منتظر‌المهدی: ابهت پلیس نباید دچار خدشه شود

سردار منتظر‌المهدی: ابهت پلیس نباید دچار خدشه شود
سخنگوی سابق ناجا با بیان اینکه باید بگذاریم که پلیس مقتدر بماند و ابهتش دچار خدشه نشود، گفت: اگر پلیس از آب و تاب بیفتد و مورد هجمه قرار بگیرد، دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی سابق ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص عملکرد ناجا در حوزه عفاف و حجاب اظهار داشت: موضوع عفاف و حجاب نیازمند ورود همه حوزه‌ها، افراد و دست اندرکاران حوزه فرهنگی و اجتماعی است.

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: این مظلومیت پلیس است که پلیس را وسط بیندازیم و بعد مورد انتقاد قرار دهیم؛ چرا که پلیس یک وظیفه شرعی، عرفی و قانونی دارد و بر اساس آن عمل می کند.

وی با تأکید بر این مطلب که این روزها پلیس درگیر خیلی از مأموریت‌هاست، اعلام کرد: پلیس نیازمند حمایت، توجه و جو رسانه‌ای مثبت است؛ چرا که اگر پلیس از آن آب و تاب بیفتد و مورد هجمه قرار بگیرد دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

منتظرالمهدی گفت: هر کسی، هر قشری از هر دین و آیینی که در کشور ما زندگی می کند اگر بخواهد دادی از کسی بگیرد باید توسط پلیس بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: باید بگذاریم که پلیس مقتدر بماند و ابهتش دچار خدشه نشود چرا که اگر این اتفاق برای پلیس بیفتد در این صورت خود ما با مشکل مواجه خواهیم شد. انتهای پیام/

افزودن نظر