توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1089871
تجریشی خبر داد؛

اجرای برنامه احیای دریاچه ارومیه در تالاب بختگان

اجرای برنامه احیای دریاچه ارومیه در تالاب بختگان
معاون سازمان حفاظت محیط زیست از اجرای برنامه احیای دریاچه ارومیه در تالاب بختگان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، اجرای برنامه احیای دریاچه ارومیه در تالاب بختگانمسعود تجریشی معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در گفتگو با خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت تالاب بختگان اظهار کرد: تالاب بختگان یکی از تالاب هایی است که باید نیاز های زیست محیطی آن مشخص شود تا بتوانیم برای آن برنامه ای تدوین کنیم.


بیشتر بخوانید: آبی برای احیای بختگان نداریم/ وداع پرندگان با خشک شدن تالا ب


او با بیان اینکه استاندار استان فارس جلسه ای با رئیس سازمان محیط زیست در خصوص احیای تالاب بختگان برگزار کردند، گفت: مقرر شده برنامه احیای دریاچه ارومیه در تالاب بختگان اجرا شود و دانشگاه شیراز به عنوان دانشگاه منطقه و استاندار نیز به عنوان مجری طرح فعالیت کنند.

تجریشی ادامه داد: تاکنون برنامه ای برای احیای تالاب نداشته ایم، اما وزارت نیرو برای ساخت سد در بالادست تالاب درخواست داده بود که سازمان محیط زیست با این طرح مخالفت کرد.

به گفته تجریشی، اگر سدی در بالادست تالاب بختگان ساخته شود این تالاب به طور کامل خشک و برداشت آب نیز در منطقه افزایش می یابد.

انتهای پیام/

آخرین وضعیت تالاب بختگان

تماشاخانه تصویر

{gallery}1089871{/gallery}

افزودن نظر