توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1089382
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر خبر داد؛

ارائه ۲۷۴ هزار و ۴۳۲ مورد انواع خدمات درمانی به زائران حج در عربستان

ارائه ۲۷۴ هزار و ۴۳۲ مورد انواع خدمات درمانی به زائران حج در عربستان
حلی‌ساز گفت: ۲۷۴ هزار و ۴۳۲ مورد انواع خدمات درمانی به زائران در عربستان ارائه شده است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، ارائه بیش از ۲۷۴ هزار مورد خدمات درمانی به زائران در حج/ ۵۱ زائر بستری در بیمارستان های هلال احمر و سعودی، محمد تقی حلی ساز رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اعلام گزارش عملکرد مراکز درمانی هلال احمر در مدینه از ۱۷ تیر ماه و ابتدای عملیات درمانی حج در مکه از ۲۱ تیر ماه تا پایان روز دوشنبه ۱۴ مردادماه، اظهار کرد: ۲۷۴ هزار و ۴۳۲ مورد انواع خدمات درمانی به زائران در مدینه و مکه ارائه شده که ۶۷۱ مورد آن دریافت خدمات بستری بوده است.


بیشتر بخوانید؛ تامین ۸۰ درصد دارو های حج ۹۸/ رایزنی ها برای از سرگیری حج عمره


وی گفت: بر این اساس مجموع خدمات ارائه شده اعم از بستری، پاراکلینیک، پرستاری، مددکاری و امداد و انتقال در بیمارستان هلال احمر در مکه از ۲۱ تیر تا پایان ۱۴ مرداد، ۲۲۶ هزار و ۹۲ مورد و در مراکز درمانی مدینه از ۱۷ تیر تا پایان ۱۴ مرداد، ۴۸ هزار و ۳۴۰ مورد بوده است.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به بستری ۳۵ زائر در بیمارستان هلال احمر و بستری ۱۶زائر در بیمارستان های سعودی، افزود: به علاوه در بیمارستان و مراکز درمانی مکه و مدینه در مجموع ۱۴۱ هزار و ۶۶۲ مورد ویزیت در مطب ها و مجموعه های درمانی، ۱۲ هزار و ۹۲۳ مورد ویزیت تخصصی، ۴هزار و ۱۳۶مورد خدمات مددکاری، امداد و انتقال و ۶۴ هزار و ۲۲۰ مورد خدمات پرستاری ارائه شده است.

او عنوان کرد: در این مدت در مراکز درمانی مکه و مدینه در مجموع ۳۴ هزار و ۳۶۵ مورد خدمات نسخ داروخانه ای به زائران ارائه شده است.

انتهای پیام/

۳۴ هزار و ۳۶۵ مورد خدمات نسخ داروخانه ای به زائران ارائه شده است

تماشاخانه تصویر

{gallery}1089382{/gallery}

افزودن نظر