خبرنگار فارس «بانوی فرهنگ‌یار ترافیک» شد

خبرنگار فارس «بانوی فرهنگ‌یار ترافیک» شد
رئیس پلیس راهور ناجا از اجرای طرح بانوان فرهنگ‌یار ترافیک در سراسرکشور خبر داد و حکم «بانوی فرهنگ‌یار ترافیک» را به مریم عرب انصاری خبرنگار انتظامی فارس اهداء کرد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، اظهار داشت: در حال حاضر از جمعیت 80 میلیونی کشور، قریب به 40 میلیون نفر زنان ( بانوان) هستند؛ از این تعداد نیز 6 میلیون و 700 هزار خانم دارای گواهینامه بوده که این به معنای نقش و سهم موثر بانوان در جامعه ترافیکی است.

سردار هادیانفر تأکید کرد: بنا داریم در بازه‌های مختلف و از طیف های اجتماعی  زنان کشور به عنوان «بانوی فرهنگ یار ترافیک» بهره ببریم و از این طریق در واقع این قشر به کمک پلیس بیایند.

وی گفت:بانوان لیسانسیه می توانند به عنوان بازرس نامحسوس به پلیس کمک کنند.

 در حاشیه این مراسم، حکم «بانوی فرهنگ‌یار ترافیک» به مریم عرب انصاری، خبرنگار انتظامی فارس اهدا شد.

در این حکم آمده است :

«سرکار خانم مریم عرب‌انصاری

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد؛

با احترام نظر به اهمیت آموزش و فرهنگ‌سازی در آگاهی‌بخشی و ارتقاء دانش و فرهنگ ترافیک و کاهش تخلفات و تصادفات رانندگی، در راستای جلب همراهی و مشارکت‌های عمومی و با عنایت به اثرگذاری مطلوب تربیتی زنان در تربیت و فرهنگ‌سازی و اصلاح رفتار  ترافیکی در نظر است در طرح بانوان فرهنگ‌یار ترافیک از حضور موثر بانوان در امر توسعه فرهنگ صحیح عبور و مرور و پیشگیری از تخلفات رانندگی استفاده گردد؛ از این رو به موجب این حکم سرکار عالی را به  عنوان بانوی فرهنگ‌یار ترافیک منصوب می کنیم. 

انشاءاله با تلاش مضاعف در مسئولیت فرهنگی فوق، بدواً عامل به قانون و مقررات راهنمایی و رانندگی باشید و در گام دوم به عنوان نماینده فرهنگی پلیس راهور ناجا در اصلاح رفتارهای ترافیکی و توسعه قانونمندی در سطح جامعه کوشا بوده و با آموزش و اقناع سازی دیگران اعم از خانواده، همکاران و ... زمینه افزایش انضباط ترافیکی و کاهش تخلف و تصادف رانندگی فراهم شود. 

توفیق جنابعالی را از خداوند باری تعالی خواستارم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا 

سرتیپ دوم پاسدار سیدکمال هادیانفر ».

 

انتهای پیام/

افزودن نظر