توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1089240
سرهنگ گودرزی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

دستگیری برادران سارق خودرو‌های ۲۰۶ شهروندان در نبرد

دستگیری برادران سارق خودرو‌های ۲۰۶ شهروندان در نبرد
رئیس کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه از دستگیری دو سارق خودرو شهروندان در نبرد شمالی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، دستگیری برادران سارق خودرو های ۲۰۶ شهروندان در نبردسرهنگ احمد گودرزی رئیس کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه در گفت وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: با توجه به دریافت شکایات مردمی مبنی بر سرقت لوازم خودرو پرونده ای تشکیل شد.

او با اشاره به دستگیری دو سارق در محله نبرد افزود: میزان ارزش اموال کشف شده از متهمان ۵۰ میلیون تومان است و سارقان بیشتر در اوقات شب با نشانه کردن خودرو های ۲۰۶ اقدام به سرقت خودرو و لوازم داخل آن می کردند.


بیشتر بخوانید؛ آغاز طرح صاعقه یک با محوریت برخورد با کیف قاپان پایتخت


سرهنگ گودرزی تصریح کرد: در یک فقره از سرقت که توسط برادران سارق پرونده صورت گرفت، خودرو پارک شده ای را در میدان ۱۳ آبان به دلیل سهل انگار مالک آن که یک خانم بود به سرقت بردند.

او افزود: به دلیل اینکه مالک خودرو مسروقه سوئیچ خودرو را بر روی آن گذاشته بود سارقان از فرصت استفاده و نسبت به سرقت خودرو اقدام کردند که پس از گزارش شاکی به ۱۱۰، ماموران کلانتری در همان لحظه اقدام به شناسایی متهمان کردند.

انتهای پیام/

سارقان خودرو های ۲۰۶ شهروندان تهرانی دستگیر شدند

تماشاخانه تصویر

{gallery}1089240{/gallery}

افزودن نظر