توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1089237

امضا تفاهم‌نامه شرکت بهره برداری مترو با سازمان آب و فاضلاب استان تهران

امضا تفاهم‌نامه شرکت بهره برداری مترو با سازمان آب و فاضلاب استان تهران
مراسم انعقاد تفاهم‌نامه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور نوبخت و نماینده آبفا برگزار شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، امضا تفاهم نامه شرکت بهره برداری مترو با سازمان آب و فاضلاب استان تهران، مراسم انعقاد تفاهم نامه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو و نماینده آبفا صبح امروز برگزار شد.

نوبخت در این مراسم گفت: این تفاهم نامه به منظور فرهنگ سازی صرفه جویی در مصرف آب صورت گرفت.


بیشتر بخوانید؛ با یک دقیقه صرفه جویی در مصرف آب چه اتفاقی می افتد؟ + فیلم


مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با بیان اینکه روزانه بیش از دو و نیم میلیون مسافر از متروی تهران استفاده می کنند، گفت: بیشترین ارتباط با مردم را در متروی تهران داریم و به همین دلیل مترو محل بسیار مناسبی برای تبلیغات و فرهنگ سازی است.

نوبخت با بیان اینکه امیدواریم با همکاری شرکت آبفا بتوانیم مردم را به کاهش مصرف و استفاده بهینه از آب دعوت کنیم، گفت: از امروز تبلیغات گسترده ای در متروی تهران در خصوص صرفه جویی در مصرف آب انجام می شود.

بختیاری مدیرعامل آبفای استان تهران نیز با بیان اینکه باید برای کاهش مصرف آب و صرفه جویی در آن فرهنگ سازی کرد، گفت: متروی تهران به دلیل مسافران زیادی که جابه جا می کند پتانسیل و ظرفیت بالایی برای فرهنگ سازی دارد و به همین دلیل قصد داریم طی تفاهم نامه ای که امروز منعقد شد تبلیغات گسترده ای را در این خصوص داشته باشیم تا مردم مصرف آب کمتری داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه تفاهم نامه امروز آغازگر همکاری با مترو است، گفت: مقوله آب یکی از مهم ترین بحث های دنیا است و با توجه به اینکه ایران جزء کشور های خشک محسوب می شود و هزینه های زیادی را برای تأمین و تصفیه آب صرف می کنیم.

وی گفت: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه و فرهنگسازی گسترده در خطوط مترو فرهنگ صرفه جویی در مصرف بهینه آب در کشور گسترده تر شود.

انتهای پیام/

فرهنگ سازی صرفه جویی در مصرف آب با همکاری مترو تهران

تماشاخانه تصویر

{gallery}1089237{/gallery}

افزودن نظر