۲۵ مرداد؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در جام قهرمانان «بازی‌های ویدیویی ایران»

۲۵ مرداد؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در جام قهرمانان «بازی‌های ویدیویی ایران»
۲۵ مرداد آخرین مهلت ثبت‌نام در جام قهرمانان "بازی‌های ویدیویی ایران" است؛ در این دوره از مسابقات، شرکت‌کنندگان رشته‌‎های FIFA ۱۹ و PES ۱۹ این امکان را دارند تا در ۹ استان مختلف رقابت کنند و در صورت کسب سهمیه برای انجام مسابقات نهایی به تهران بیایند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، مهم ترین مسابقات بازی های ویدیویی ایران که پیشتر در برج میلاد تهران با نام "لیگ بازی های رایانه ای" برگزار می شد، امسال با شکل و ساختار جدید از ۲ تا ۸ شهریور ماه در هشت رشته مختلف برگزار می شود.
بازی های FIFA، PES، پسرخوانده، کوییز آو کینگز، کلش رویال، DOTA ۲، مغزینه و Counter Strike GO رشته های جام قهرمانان را تشکیل می دهند که قهرمان رشته DOTA ۲ به عنوان تیم ملی کشورمان به مسابقات جهانی IeSF کره جنوبی اعزام خواهد شد.
در این دوره از مسابقات، شرکت کنندگان رشته ‎های FIFA ۱۹ و PES ۱۹ این امکان را دارند تا در ۹ استان مختلف رقابت کنند و در صورت کسب سهمیه برای انجام مسابقات نهایی به تهران بیایند.
جوایز نقدی این دوره به بیش از ۱۲۰ میلیون تومان رسیده که جوایز غیرنقدی مختلفی نیز به آن اضافه می شود.
علاقه مندان برای حضور در این مسابقات تنها تا پایان روز ۲۵ مرداد ماه فرصت دارند تا از طریق صفحه https://irangamecup.com/ticket نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
لازم به ذکر است در طول برگزاری مسابقات، بازدید برای عموم آزاد بوده و علاقه مندان می توانند از ۲ تا ۸ شهریور ماه برای تماشای مسابقات به مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری واقع در خیابان حجاب تهران حضور بهم رسانند.

افزودن نظر