توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1089153
مخبر در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

صنایع فرهنگی در کشور مغفول مانده است/ اثرات فرهنگی تولیدات داخلی بسیار بالاست

صنایع فرهنگی در کشور مغفول مانده است/ اثرات فرهنگی تولیدات داخلی بسیار بالاست
رئیس ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) گفت: صنایع فرهنگی در کشور جزء صنایعی هستند که مغفول مانده‌ است.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مراسم افتتاح پویش ملی مشق احسان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عزت و نفوذ نظام مدیون رهبری مقام معظم رهبری و خون پاک شهداست.

او با بیان اینکه بنیاد احسان پویش مشق شکرستان را سامان داده است، افزود: در آستانه عید غدیر خم هستیم و این جمله همیشه مدنظر بوده است که اگر غدیر را جدی می گرفتیم، عاشورا اتفاق نمی افتاد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: اگر غدیر را جدی می گرفتیم، عدالت نهادینه می شد و جنایت های امروزی اتفاق نمی افتاد.

مخبر با بیان اینکه نظام اسلامی امروز از برکات تقدیر است، چراکه وجه تمایز پیامبر با سایر انبیاء همین مسئله غدیر است، تصریح کرد: دستورات مقام معظم رهبری چند وجهی است که یکی از آن ها تأکید بر تولید و رونق تولید کالا های ایرانی است.

او با بیان اینکه تولید کالای ایرانی معیشت، اشتغال و تولید ناخالص ملی را پوشش می دهد، افزود: اثرات فرهنگی تولیدات داخلی بسیار زیاد است.


بیشتر بخوانید: ۵۰۰ هزار بسته لوازم تحریر در مناطق محروم کشور توزیع می شود


رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: صنایع فرهنگی در کشور جزء صنایعی است که مغفول مانده که ما می توانیم مشکلات این صنعت را با اشتغال فرهنگی و به کارگیری نیرو های نخبه حل کنیم.

او با بیان اینکه مشکلاتی فعلی از دوران طفولیت کودکان شکل گرفته است، ادامه داد: شرایط مهد های کودک امروز کانون خانواده ها را تغییر می دهد و در پی آن انتظارات کودکان از والدینشان عوض می شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: ستاد اجرایی حداقل در بخش نوشت افزارها، از آنچه که در داخل تولید می شود، پشتیبانی می کند.

مخبر با تأکید بر اینکه باید صندوق خطرپذیر برای این صنعت ایجاد شود، تصریح کرد: کالاهایی که در سال های اخیر به مناطق مختلف کشور ارسال شدند، همه ایرانی بودند.

درحال تکمیل...

ضرورت ایجاد صندوق خطرپذیر برای صنعت نوشت افزارها

تماشاخانه تصویر

{gallery}1089153{/gallery}

افزودن نظر