توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1089065
رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه مطرح کرد؛

پژوهشگاه قوه قضاییه بازوی علمی، مغز متفکر و اتاق فکری غنی دستگاه قضایی کشور

پژوهشگاه قوه قضاییه بازوی علمی، مغز متفکر و اتاق فکری غنی دستگاه قضایی کشور
علم الهدی گفت: پژوهشگاه قوه قضاییه می‌تواند بازوی علمی، مغز متفکر و اتاق فکری غنی برای دستگاه قضا باشد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید حجت الله علم الهدی رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه در فضای مجازی نوشت: پژوهشگاه قوه قضاییه به تحول جدی نیاز دارد و باید به یک مرکز تصمیم ساز برای این قوه تبدیل شود.

او افزود: این پژوهشگاه می تواند بازوی علمی، مغز متفکر و اتاق فکری غنی برای دستگاه قضا باشد و از نخبگان حوزه و دانشگاه به ویژه جوانان دعوت می کنم برای تشکیل یک اتاق فکر و همفکری در این زمینه، ما را یاری کنند.


بیشتر بخوانید: آیا جوان ترین عضو قوه قضاییه فامیل آیت الله علم الهدی است؟


سید حجت الله علم الهدی متولد ۱۳۶۲ در شهر اهواز و دارای مدرک دکتری حقوق عمومی است.

رئیس جدید پژوهشگاه قوه قضائیه که از سادات خوزستان است، برادرزاده شهید سیدحسین علم الهدی و از جوان ترین مدیران حقوقی کشور محسوب می شود که علاوه بر تدریس در مقاطع مختلف دانشگاهی دارای کتب و مقالات متعددی در حوزه های مختلف حقوقی است.

علم الهدی پیش از این قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان، مدیر گروه حقوق عمومی دفتر حقوقی مرکز پژوهش های مجلس، عضو شورای آموزشی و پژوهشی دیوان عدالت اداری، کارشناس حقوقی در معاونت حقوقی ریاست جمهوری، مشاور حقوقی پروژه فاز های ۱۵ و ۱۶ توسعه میادین گازی پارس جنوبی را در کارنامه خود دارد و از سال ۹۱ تا به حال قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان بوده است.

انتهای پیام/

نیاز جدی پژوهشگاه قوه قضاییه به تحول

تماشاخانه تصویر

{gallery}1089065{/gallery}

افزودن نظر