توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1088990
سرهنگ ملکی خبر داد؛

کشف پراید سرقتی رها شده در بزرگراه امام رضا(ع)

کشف پراید سرقتی رها شده در بزرگراه امام رضا(ع)
رئیس بازرسی پلیس راهور فاتب گفت: پراید سرقتی رها شده در محدوده بزرگراه امام رضا (ع) توسط کارکنان پلیس راهور فاتب پیدا شد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ ابوالحسن ملکی رئیس بازرسی پلیس راهور فاتب اظهار کرد: کارکنان گشتی منطقه ۱۵ پلیس راهور فاتب در ساعت ۰۶:۱۰ روز گذشته، حین گشت زنی در محدوده بزرگراه امام رضا (ع) گردنه تنباکویی به خودروی پراید رها شده ای برخورد کردند که مدتی بود در آنجا رها شده بود.

سرهنگ ابوالحسن ملکی رئیس بازرسی پلیس راهور فاتب ادامه داد: پس از استعلام از این خودروی رها شده مشخص شد که این پراید سرقتی بوده است.

او ادامه داد: این خودرو پس از تنظیم صورتجلسه ای تحویل عوامل کلانتری ۱۶۹ مشیریه شد تا پس از سیر و انجام مراحل قانونی به دست مالک آن برسد.


بیشتر بخوانید: باند ۵ نفره فروشندگان خودرو های سرقتی دستگیر شدند


سرهنگ ملکی در خاتمه از شهروندان خواست تا به محض رویت خودرو هایی که مدتی است در محلی متوقف شده اند و مالک آن را نمی شناسند، با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل کرده شاید خودرویی باشد که مورد سرقت قرار گرفته و پلیس این خودرو را پس از تکمیل پرونده و دستورات قضایی در اختیار مالک آن قرارمی دهد.

انتهای پیام/

خودرو سرقتی رها شده در بزرگراه امام رضا (ع) پیدا شد

تماشاخانه تصویر

{gallery}1088990{/gallery}

افزودن نظر