توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1088587
در گفت‌‍وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

کشف بیش از ۴۸ کیلوگرم تریاک جاسازی شده در کامیون

کشف بیش از ۴۸ کیلوگرم تریاک جاسازی شده در کامیون
سرهنگ محمد بخشنده از دستگیری یکی از قاچاقچیان سابقه دار موادمخدر به همراه ۴۸ کیلوگرم تریاک در شهر شیراز خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، //// خبر روز سه شنبه منتشر شود/////کشف بیش از ۴۸ کیلوگرم تریاک از کامیونی در استان فارسسرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ به هویت جابر ، پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از مأموران عملیاتی پایگاه نهم پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

او افزود: مأموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی مطلع شدند نامبرده از قاچاقچیان به نام و سابقه دار استان فارس است و به تازگی نیز یک محموله موادمخدر را تهیه و پس از جاسازی آن در یک دستگاه کامیونت فوتون ، برای فروش و توزیع آن ها به سمت تهران حرکت کرده است.


بیشتر بخوانید: جمع آوری ۵۰۰۰ معتاد متجاهر در یک ماهه گذشته در پایتخت


سرهنگ بخشنده تصریح کرد: به دنبال این موضوع مراتب به مقام قضائی منعکس و پس از دریافت دستور نیابت قضائی مبنی بر دستگیری متهم، تیمی از مأموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت به شهر شیراز اعزام و به همراه اکیپی از مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان فارس در یک عملیات غافلگیرانه موفق به توقیف خودروی متهم در محدوده شهر شیراز شدند و در بازرسی از جاساز خودرو مقدار ۴۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و خودروی مربوطه را نیز توقیف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/

قاچاقچی تریاک در شیراز دستگیر شد

تماشاخانه تصویر

{gallery}1088587{/gallery}

افزودن نظر