هم اندیشی شورای شهری‌ها برای انتخاب هیأت رئیسه/ نژاد بهرام: سخنگو نمی‌شوم

هم اندیشی شورای شهری‌ها برای انتخاب هیأت رئیسه/ نژاد بهرام: سخنگو نمی‌شوم
عضو شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی شورای شهری‌ها برای انتخاب هیأت رئیسه در دوم شهریور گفت: قصد ندارم سخنگوی شورای شهر شوم.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، زهرا نژاد بهرام عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر تهران که قرار است در شهریور برگزار شود، اظهار داشت: تصمیم در انتخاب هیات رئیسه جمعی خواهد بود و همه اعضای شورا مشترکا در این زمینه هم فکری  کرده و  تصمیم می‌گیرند.

وی افزود: پیش‌جلسه برگزاری انتخابات شنبه دوم شهریور و انتخابات یکشنبه 3 شهریور برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما به عنوان سخنگو به اعضای شورای شهر پیشنهاد شده‌اید، گفت: این موضوع را تکذیب می‌کنم و خودم شخصا به آقای اعطاء رای می‌دهم.

نژاد بهرام خاطرنشان کرد: اینکه گفته می‌شود آقای هاشمی رئیس شورای شهر نخواهند بود، گفت: این موضوع را نیز تکذیب می‌کنم و من به عنوان یک عضو حتما به وی رای خواهم داد.

به گزارش فارس، حدود دو سال از فعالیت شورای شهر تهران در دور پنجم می‌گذارد و قرار است هیات رئیسه شورای شهردر سال سوم کاری شورای تغییراتی داشته باشد.

در حال حاضر محسن هاشمی به عنوان رئیس شورای شهر، زهرا نژاد بهرام و بهاره آروین به عنوان منشی هیات رئیسه، علی اعطاء سخنگوی شورای شهر و ابراهیم امینی نایب رئیس شورای شهر هستند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

افزودن نظر