توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1088149
رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه خبر داد؛

باند سارقان لوازم خودرو محله خزانه دستگیر شدند

باند سارقان لوازم خودرو محله خزانه دستگیر شدند
سرهنگ ایدون گفت: سه سارق لوازم داخلی خودرو محله خزانه در حین سرقت دستگیر شدند.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۷ شب گذشته مأموران گشت کلانتری حین گشت زنی های خود به مردی برخورد کردند که با نشان دادن پراید خود مدعی شد ضبط خودرویش توسط سه سارق مورد سرقت قرار گرفته است و شاکی خودش با دیدن متهمان از پنجره خانه به دنبال آن ها آمده است، اما متهمان سوار بر پراید مشکی رنگشان از آنجا متواری شده اند.

در ادامه مأموران با اعلام موضوع به واحد های گشتی دیگر سریعا به سمت خودروی متهمان رفتند که با خودروی خود به سمت افسریه متواری بودند.

متهمان با دیدن مأموران بر سرعت خود افزودند و سعی در فرار داشتند که مأموران با متوسل شدن به قانون به کارگیری سلاح، تیراندازی هوایی کردند و در انتها خودروی متهمان در افسریه، اتوبان بسیج متوقف شد و با عملکرد سریع مأموران هر سه متهم دستگیر شدند.


بیشتر بخوانید: انهدام باند سارقین اماکن در جنوب پایتخت


با انتقال خودروی متهمان به کلانتری از متهمان حدود پنج گرم شیشه به همراه دو دستگاه ضبط سرقتی کشف و ضبط شد.

سرهنگ چنگیز ایدون، رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه در انتهای این خبر اظهار کرد: هر سه متهم به سرقت ارتکابی اعتراف و ادعا کردند به دلیل اعتیاد به موادمخدر سرقت هایشان را مرتکب شده اند؛ بعد از طرح شکایت از سوی شاکی، هر سه نفر با تشکیل پرونده ای به مقام محترم قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

انهدام باند سارقان لوازم خودرو در خزانه

تماشاخانه تصویر

{gallery}1088149{/gallery}

افزودن نظر