توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1087639
ملکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

آتش‌سوزی انبار کالا در یک مرکز درمانی در خیابان امام حسین(ع)/ حادثه مصدومی نداشت

آتش‌سوزی انبار کالا در یک مرکز درمانی در خیابان امام حسین(ع)/ حادثه مصدومی نداشت
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه آتش‌سوزی در انبار کالای یک مرکز درمانی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، آتش سوزی انبار کالا در یک مرکز درمانی در خیابان امام حسین(ع)/ حادثه مصدومی نداشتسید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد:ساعت ۱۷ و ۵۴ دقیقه امروز یک مورد آتش سوزی در انبار کوچک کالا که در یک مرکز درمانی قرار داشت به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که در پی آن سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان این که اولین ایستگاه در مدت زمان چهار دقیقه به محل حادثه رسید، گفت: این انبار ۲۰۰ متری در انتهای یک مرکز درمانی قرار داشت. این انبار محل نگهداری کاغذ، تجهیزات پزشکی و جعبه های آن ها بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: دود حاصل از این حریق از زیر سقف ها قابل مشاهده بود، اما مشخص بود که حریق گسترده نیست. آتش نشان ها به سرعت وارد عمل شدند و حریق را اطفا کردند. یک انبار دیگر نیز در مجاورت این انبار وجود داشت که با اقدام سریع آتش نشانان از وقوع حریق در این محل جلوگیری شد.

به گفته وی، آتش سوزی در این انبار خطری برای مرکز درمانی ایجاد نکرده و این حادثه تاکنون مصدومی نداشته است.

انتهای پیام

تماشاخانه تصویر

{gallery}1087639{/gallery}

افزودن نظر