توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1065730
سرهنگ حیدری خبر داد؛

زورگیری مرد مسافرنما از زن سالخورده

زورگیری مرد مسافرنما از زن سالخورده
رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری راننده‌ای زورگیر با شکایت زن سالخورده خبر داد و گفت: دستگیری متهم دوم در دستور کار قرار دارد.

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز،

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ رضا حیدری رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا گفت: ساعت ۲۱ جمعه هفته گذشته بیست هشتم تیرماه امسال، خانم مسنی به کلانتری تماس و اظهار داشت: راننده و مسافر یک دستگاه خودروی سواری پراید قصد زورگیری از وی را داشتند که با توجه به حساسیت موضوع ماموران عملیات کلانتری سریعا به محل اعلامی اعزام شدند.

او افزود: خانم سالخورده مدعی بود در خیابان سوار بر خودروی مسافرکشی شده است که پس از طی مسافتی کوتاه، مردی نیز به عنوان مسافر سوار بر خودروی سواری شده است. در حوالی میدان شکوفه مسافر، سلاح سردی را زیر گردنش قرار می دهد و می گوید باید کیف ات را تحویل دهی. او که به شدت ترسیده بود، شروع به جیغ زدن می کند. راننده، خودرو را متوقف و وی را به بیرون انداخته و از محل می گریزند.

سرهنگ حیدری گفت: با توجه به اینکه پیرزن موفق شده بود، پلاک خودرو را هنگام فرار متهمان حفظ کند، این شماره پلاک در اختیار تمامی واحد های گشتی قرار گرفت و پس از ساعتی ماموران موفق شدند خودروی سواری پراید را متوقف و راننده آن را دستگیر و به کلانتری دلالت داده شدند.

کلانتر محله شهدا گفت: زن سالخورده در همان بدو ورود متهم به کلانتری وی را مورد شناسایی قرار می دهد و متهم نیز درحالی که چاره ای جز اعتراف نداشت، به جرم ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را رسیدن به مال هنگفت از طریق کیف پول پیرزن معرفی می کند.

سرهنگ حیدری در انتها اعلام کرد: دستگیری متهم دیگر پرونده در دستور کار پلیس قرار دارد و متهم ۳۵ ساله دستگیر شده با تشکیل پرونده ای به مقام محترم قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1065730{/gallery}

افزودن نظر